Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Kana

Myrna Nazzour 2024

Best friends forever - online púť

09.10.2020 16:00 - 11.10.2020 13:30

Miesto konania: Vysoká nad Uhom, Domček

Dietky Božie zlaté milované!

   Leto sa nám pomaly končí a s ním aj neuveriteľného pol roka prázdnin. Dúfame, že ste si od školy poriadne odvykli... Vlastne oddýchli. :-) Ako je tomu zvykom, zo začiatkom školského roka prichádza pozvanie na Októbrovú púť radosti. Určite Vás už napadla otázka typu: A bude vôbec? Ako bude vyzerať? Máme pre Vás dobrú správu: BUDE.

   Bude v obmedzenom počte a bude v Domčeku. Prvých tridsať prihlásených vo veku od 15 do 23 rokov pozývame stráviť s nami spoločný čas radosti v Domčeku a ostatných pozývame pridať sa k nám cez on-line vysielanie na Facebooku a YouTube kanáli Domčeka. Naším hosťom bude farár Farnosti Božieho milosrdenstva v Košiciach - duchovný otec Peter Sykora, ktorý nám bližšie priblíži tému priateľstva. Kto je to priateľ? Ako byť dobrým priateľom pre druhých a ako si nájsť dobrých priateľov? Na tieto a podobné otázky budeme hľadať spoločne odpovede druhý októbrový víkend (9. - 11. 10. 2020) na Tretej on-line púti.

   Povzbudzujeme Vás vytvoriť si skupinky, zvlášť vo väčších mestách a aj takto sa spojiť spolu s nami. Potešíme sa, ak nám o svojich skupinkách dáte vedieť. Všetci veríme, že súčasná epidemiologická situácia sa bude už zlepšovať a znova sa budeme môcť stretávať tak ako predtým.

Tešíme sa na Vás.

Vaši duchovní otcovia a organizátori

 

PRIHLASOVANIE

Na 3. online púť sa môžeš prihlásiť cez našu stránku, ako sme sa prihlasovali aj uplynulé púte. Prihlásiť sa Vás môže 30 a po naplnení kapacity bude prihlasovanie ukončené. Aby si bol prihlásený, musíš splniť podmienku, že máš 15 až 23 rokov. O tom, že si prihlásený, ti príde email s informáciámi, ktorý, prosím, neprehliadni. Príspevok na túto púť je 25 eur. 

Ak si zabudol, ako sa prihlasuje, tak tu je návod...

  1. Pôjdeš na našu stránku www.domcek.org/login
  2. Zaregistruješ sa - teda vytvoríš si konto na našej stránke. (Ak máš už konto vytvorené, stačí sa prihlásiť na danú akciu.)
  3. Po úspešnom registrovaní sa môžeš prihlásiť na púť
  4. Vyplníš krátky formulár a si zaregistrovaný!
  5. Už len čakáš na email :) 

 V prípade otázok nás kontaktuj ne emaili pute@domcek.org

 

Best friends forever - online púť

Organizátor: Dom Anky Kolesárovej (Domček), (056) 649 42 41, 0911 912 598, 0917 350 598, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 25.9.2020 09:03

KomentárePracujem ... Pracujem ...