Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Otec James 2024

Pobyt

Kana

Bolesť - pilates myofasciálnej fyzioterapeutky

14.06.2023 18:00-19:30 Streda

Miesto konania: Bratislava, Dom QUO Vadis, Bratislava, Dom Quo Vadis, Veterná 1

Pozývame na prednášku o bolesti - na čo je dobrá, čo sa nám snaží telo povedať od certifikovanej pilates fyzioterapeutky. Pozrieme sa bližšie na to, čo sa nám snaží telo povedať, ako pracovať s informáciou o bolesti. Týka sa to hlavne pohybového aparátu, svaly, kosti a iné časti. Ako to spolu súvisí? Je skutočne nevyhnutné žiť v dlhodobej bolesti napríklad chrbta? Aké sú naše možnosti?

Ing.Bc. Mária Turzová, vyštudovala najprv Biochémiu ns STU a pracovala na Ústave experimentálnej onkológie SAV. Potom skončila Bc. fyzioterapiu na Lekárskej fakulte a keďže sa stále hlbšie zaoberala správnym pohybom, ukončila oficiálny certifikovany program pre pilates fyzioterapeutov - Stott pilates (USA), a je certifikovaná inštruktorka.
Potom si rozšírila vzdelanie vo Veľkej Británii ako myofasciálna terapeutka - Anatomy trains (UK).
Má za sebou mnohé školenia a workshopy v USA, Izraeli, Belgicku, Holandsku, Českej republike a Poľsku.
15 rokov pracuje v súkromnom zariadení - kde sa venuje diagnostike a terapii degeneratívnych, poúrazových a pooperačných stavov chrbtice a pohybového aparátu, ako aj špecifickej fyzioterapii onkologických pacientov.
Okrem toho žije aktívne svoju vieru a kvalitný výkon v pilatese a fyzioterapii spája s hľadaním presahov. Mnohí klienti k nej prichádzajú s bolesťou a odchádzajú s úsmevom. Pochádza a žije v Bratislave, miluje Liptov.

Bolesť - pilates myofasciálnej fyzioterapeutky

Akciu pridal/a: Ludovit Mydla, 5.6.2023 21:41

KomentárePracujem ... Pracujem ...