Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Aletea Vianoce 2020

TV Lux Kniha

Svata ikona

Celý Tvoj – trojdňová adorácia

13.12.2019 16:00 - 15.12.2019 14:30

Miesto konania: Bratislava, UPeCc, Mlynská dolina

Nie je ľahké pozrieť sa na svoj život a považovať sa za kráľovské dieťa. Pravdou je, že Boh je naším Kráľom a že si nás vyvolil. Preto sa nepýtaj, prečo som TU, aký to má význam, má to všetko zmysel? ON má pre Teba jednoznačnú odpoveď. ÁNO. Hovorí Ti áno, preto že si celý jeho a ON je CELÝ TVOJ.

Jeho načasovanie je dokonalé a utvrdí Ťa v tom, kto si, prečo si tu a ako veľmi si milovaný. Má z Teba obrovskú radosť.

Nenechaj sa vtláčať do formičiek dnešnej doby. Vystúp z radu a buď zrkadlo, riekou ktorá napája smädných, studňou ktorá dokáže ukryť tajomstvo a nádobou naplnenou až po okraj jeho láskou.

Čím viac budeš hľadieť na mňa o to viac uvidíš ako pracujem v Tvojom živote. Si pre mňa dôležitý a tak aj každá činnosť, ktorú druhí nevidia má nevyčísliteľnú hodnotu.

Mám z Teba radosť. Vidím Ťa, počujem Tvoje volanie o pomoc a chcem Ti byť oporou. Dôveruj môjmu plánu a nepochybuj o tom, že som s Tebou.

Modli sa s mocou a nepodceňuj moc Tvojej modlitby, len preto, že ma očami nemôžeš vidieť. Spoliehaj sa na mňa a ver, že prídem v ten pravý čas.

 

Tím 3DA Ťa pozýva na stretnutie s Bohom, ktorý túži po tebe a tom aby si rozvíjal svoj talent, a kvitol viac a viac v láske k Nemu.

Viac info a program nájdete tu.

Celý Tvoj – trojdňová adorácia

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 25.11.2019 12:58

KomentárePracujem ... Pracujem ...