Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Otec James 2024

Pobyt

Kana

Deň rodiny 2019 - Konferencia

03.06.2019 9:00-16:00 Pondelok

Miesto konania: Bratislava, hotel Apollo, Dulovo nám. 1

15. máj je vyhlásený OSN ako Medzinárodný deň rodiny. Pri príležitosti tohto dňa mnohé mestá a obce organizujú svoj vlastný Deň rodiny. Cieľom Dňa rodiny dostať rodinu do stredobodu pozornosti celej spoločnosti.

Súčasťou osláv Dňa rodiny 2019 bude aj konferencia v Hoteli APOLLO v Bratislave.

 Cieľom konferencie je poukázať na význam a možnosti regiónov, miest, obcí a lokálnych komunít pre vytváranie prorodinnej klímy, zároveň vytvoriť priestor pre sieťovanie celoslovenských a lokálnych aktérov, ktorým leží na srdci rodinná politika.

 V úvode konferencie sa prihovoria predstavitelia usporiadateľských organizácií Anna Záborská zo Slovenskej spoločnosti pre rodinu a Tomáš Kuzár z Fóra kresťanských inštitúcií.

Nové inšpirácie pre komunálnu a regionálnu rodinnú politiku prinesú hostia zo zahraničia, ktorí nám predstavia audit Obec priateľská k rodine. Na tému rodinnej politiky na regionálnej a komunálnej úrovni vystúpi Talian Roberto Bolzonaro z Associazione delle Famiglie – Confederazione Italiana. Niekoľkoročné skúsenosti s tým ako v okolitých krajinách funguje audit Obec priateľská k rodine nám porozpráva Elisabeth Wenzl z Rakúska (Familie & Beruf Management GmbH) a Bořivoj Sekanina z Českej republiky (Jihomoravský kraj). Mená ďalších rečníkov budú zverejnené v najbližších dňoch.

PRESNÝ PROGRAM KONFERENCIE SI MôŽETE POZRIEŤ TU

Prihlásiť sa na konferenciu môžete vyplnením tohto PRIHLASOVACIEHO FORMULÁRU.

 

Deň rodiny 2019 - Konferencia

Organizátor: Fórum kresťanských inštitúcií, www

Akciu pridal/a: Tomas Kuzar, 23.1.2019 00:01

KomentárePracujem ... Pracujem ...