Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Otec James 2024

Pobyt

Kana

DOVOLENKA PRE SLOBODNÝCH 23+

04.08.2022 17:00 - 07.08.2022 13:00

Miesto konania: pútnický dom Anky Kolesárovej, Obišovce, Obišovce

Christus Vivit!

Nestihli ste zabookovať dovolenku? Alebo nemáte momentálne s kým ísť? Či chcete tráviť leto na Slovensku a neísť za hranice? Pozývame na zábavno-turisticko-duchovnú dovolenku (pre slobodných 23+), ktorú chceme stráviť pri Matke Božej Obišovskej.  Ku P. Márii sa prihovárame na každom z našich stretnutí za zrealizovanie nášho povolania a čisté srdce. Tak ideme za ňou a bl. Ankou na vandroFku. :) Paráda bude veliká! Môžete pozvať aj priateľov.  

  • MIESTO KONANIA: Pútnické centrum bl. Anky Kolesárovej v Obišovciach (https://acmko.sk/putnicky-dom/)
  • TERMÍN: 4.-7.8.2022
  • ČO VÁ ČAKÁ?
    Vandrovať budeme okolitou prírodou a súčasťou programu bude teda turistika, ale aj splav Hornádu, aktivity na spoznávanie, spoločenské hry, kvízovačka, spoločná stolovačka a tancovačka. Okrem toho k nám 2x zavíta o. František Telvák s biblickými vyučovaniami, o ktorých sa budeme môcť spoločne zdieľať v malých skupinkách. Nevynecháme ani sv. omšu, spoločnú modlitbu chvál či Korunky k Božiemu milosrdenstvu a modlitbu ruženca k Matke Božej za zrealizovanie nášho povolania.
  • DOPRAVA: individuálna
  • CENA ZA 4-dňovú DOVOLENKU: 85 € (zahŕňa ubytovanie na bunkách v 2 a 3-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením; stravu 2 x plnú penziu, 1 x polpenziu, malé občerstvenie počas večerov).
  • CENA ZA SPLAV: predbežná suma je 27€ (zahŕňa kanoe, vestu, prilbu, veslo, inštruktáž a transport osobných vecí z bodu A do bodu B (možná je množstevná zľava pri včšej skupine „vodákov“ * splav v sobotu 6.8. od 10:00 z Malej Lodiny, trasa smer Kysak v 2-miestnych kanoykách; pôjde o bezpečný splav s peknou prírodou, túto trasu zvládnu aj nedospelí „vodáci“ :). nie je sa čoho obávať

* dovolenky sa môžete zúčastniť aj bez ubytovania, potrebné je tiež vyplnenie registráčného formuláru, kde nám do poznámky napíšte, na ktoré dni plánujete prísť a či máte záujem aj o stravu (doprava individuálna) neváhajte s registráciou, počet miest je obmedzený na 40 účastníkov (ubytovacie kapacity pre 20 žien a 20 mužov).   Registrácia tu: https://forms.gle/5QrYfeknnXbVfaov6   Bližšie informácie a program: https://maranathapo.sk/udalosti/106/   Za tím  Marián a Jana


DOVOLENKA PRE SLOBODNÝCH 23+

Organizátor: Spoločenstvo Maranatha, 051 77 13 456, 0905 762 777, www

Akciu pridal/a: Single | Marana Tha, 31.7.2022 11:18

KomentárePracujem ... Pracujem ...