Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Kana

Nebo na zemi 2024

Dovolenka pre slobodných vo Vysokých Tatrách

04.07.2023 17:00 - 09.07.2023 13:00

Miesto konania: Penzión Caritas, Dolný Smokovec, Dolný Smokovec 19

Milí priatelia,

pozývame vás na letnú dovolenku pre slobodných, 4. 7. – 9. 7. 2023 v Penzióne Caritas** v Dolnom Smokovci. Pripravili sme pre vás aktívny oddych vo Vysokých Tatrách, ale priblížime vám naše najmenšie veľhory aj tak, ako ich ešte nepoznáte. A to cez tatranskú históriu a architektúru, ktoré sú veľmi bohaté a nami Slovákmi málo poznané. Budeme prechádzať Tatranskou Magistrálou https://kamnahory.sk/Turistika/Vysoke-Tatry/Tatranska-Magistrala.html  Pozrieme si Tatry “zhora”, z chodníka v korunách stromov v Bachledovej doline, navštívime Ždiar a zhlboka budeme dýchať v Belianskej jaskyni. Spoznáme Spišskú Sobotu, ktorá má najvýznamnejšie dejiny z hornospišských miest, a oddýchneme si v termálnom parkuVrbov https://www.termalnekupalisko.com/ Nebudú chýbať zoznamovacia večery, večer spoločenských hier, tanečný večer.

Registračný formulár: Dovolenka v Tatrách

UBYTOVANIE: 2, 3, posteľových izbách. Toalety a kúpeľne sú vyhradené špeciálne pre mužov a ženy na každom poschodiach, v blízkosti izieb. (ak mate záujem o 1 posteľovú izbu, kontaktujte priamo office@katrande.org)

STRAVA: pól penzia, možnosť diéty 

CENA: 215 eur na 6 dni. Je možné prísť aj na kratšie. V cene je zahrnuté: ubytovanie + pól penzia + registračný poplatok + ubytovacia daň. V cene nie sú zahrnuté vstupenky na podujatia, múzea, jaskyne, termal parku. Pri registrácii sa platí 40 euro, zvyšok sumy na recepcii v deň ubytovania.

Viac info: office@katrande.org alebo mobil: 0910911686, MIESTO: Penzión Caritas** v charitný dom, Dolný Smokovec 19, 059 81

Dovolenka pre slobodných vo Vysokých Tatrách

Akciu pridal/a: , 12.6.2023 18:57

KomentárePracujem ... Pracujem ...