Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Svaty Rochus

Svaty Morus

Duchovné cvičenia podľa sv. Ignáca z Loyoly

05.07.2021 13:00 - 09.07.2021 15:00

Miesto konania: Dom Xaver, Badín, Banská 28

Prihlasovanie: forms.gle/qDgVx4XJzBBuAFXi8

Udalosť na facebooku: facebook.com/events/312181617213410

Video pozvánka: youtu.be/VbCOjooQitw

Čo to je?
Duchovné cvičenia sú strávením niekoľkých dní v ústraní a tichu, počas ktorých človek s pomocou praktík a rád svätého Ignáca z Loyoly načúva Božiemu hlasu a otvára sa pôsobeniu jeho milosti, aby tak zvíťazil nad sebou samým a usporiadal vlastný život podľa Božej vôle.

Kto sa môže zúčastniť?
Ignaciánske duchovné cvičenia sú vhodné pre ľudí všetkých stavov a vekových skupín. Zúčastniť sa môžu mladí aj starší, slobodní, manželia, zasvätené osoby, kňazi...

Koľko to stojí?
Každému účastníkovi zabezpečujeme okrem programu aj ubytovanie a stravu. Príspevok na pokrytie nákladov za jedného účastníka je 100€. Ak si to nemôžete dovoliť, nenechajte sa odradiť, nie je to prekážkou, aby ste sa zúčastnili. Prosíme vás v takom prípade o príspevok v rámci vašich finančných možností.

V akom budú jazyku?
Cvičenia budú prebiehať v anglickom jazyku s možnosťou simultánneho prekladu do slovenčiny pre tých, ktorí oň budú mať záujem.

Mám si niečo priniesť?
Prineste si so sebou Bibliu (ak nemáte, budú dostupné aj na mieste), pero, zošit na poznámky a malé slúchatká v prípade, že máte záujem o simultánny preklad z angličtiny.

Ako sa prihlásiť?
Pre prihlásenie vyplňte a odošlite tento formulár: https://forms.gle/qDgVx4XJzBBuAFXi8

Duchovné cvičenia sú časom špeciálnych milostí a preto túžime, aby sa ich mohlo zúčastniť čo najviac ľudí. Ak chcete, pozvite aj vašich príbuzných, spoločenstvo, priateľov či známych. Tešíme sa na vás!

Duchovné cvičenia podľa sv. Ignáca z Loyoly

Akciu pridal/a: Vtelené Slovo Slovensko, 15.6.2021 19:36

KomentárePracujem ... Pracujem ...