Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Kana

Myrna Nazzour 2024

Festival mladých MladiFest Medžugorie

25.07.2023 15:00 - 31.07.2023 10:00

Miesto konania: Medžugorie, Farnosť sv.Jakuba

POZÝVAME VÁS na 34.  Medzinárodný Festival Mladých MLADIFEST – v Medžugorí. Pozvaní sú všetci bezohľadu na vek.

Termín: 25.7. - 31.7.2023 na 7 dní

Cena: 395 €

V cene je zahrnuté:

 • moderná klimatizovaná autobusová doprava
 • 5 dní / 4 noci ubytovanie v penzióne v Medžugorí
 • 4x polpenzia (4x raňajky a 4x obedy/večere)
 • sprievodca/kňaz/duchovný doprovod
 • tlmočenie
 • DPH
 • program
 • miestne služby
 • poistenie insolventnosti – Cestovná kancelária NOE TRAVEL je poistená pre prípad úpadku. Pre vás to znamená 100 % bezpečnosť vrátenia peňazí.

Možné príplatky:

 • komplexné cestovné poistenie vrátane poistenia storna zájazdu za 3 € na deň alebo poistenia PANDEMIC, ktoré okrem iného zahŕňa aj krytie pre prípad covidu za 4 € na deň
 • možnosť vybrať si miesto na sedenie v autobuse na ceste tam aj späť spolu za 15 €
 • fakultatívny výlet na vodopády Kravice za 25 € na osobu vrátane vstupného
 • fakultatívny výlet do orientálneho mesta Mostar za 25 € na osobu
 • fakultatívny výlet do mestečka Tihaljina za 30 € na osobu, kde sa nachádza socha Panny Márie ako najvernejšie zobrazenie Panny Márie podľa opisu vizionárov

 Program:

1. deň (25.7.2023): odchod zo Slovenska v poobedných / večerných hodinách. Trasa autobusom Vranov nad Topľou-Humenné-Michalovce-Košice-Prešov-Poprad-Spišská Nová Ves-Liptovský Mikuláš-Ružomberok-Vrútky-Žilina-Považská Bystrica-Dubnica-Trenčín-Nové Mesto n/V-Piešťany-Trnava-Bratislava.

2. deň – 6. deň (26.7. – 30.7.2023): 26.7. Príchod do Medžugoria, ubytovanie, obed, prehliadka pútnického areálu, modlitba pri soche zmŕtvychvstalého Krista, z ktorého kolena vyteká zázračná tekutina nevysvetliteľného pôvodu, modlitba pri hrobe pátra Slávka Barbariča, každý deň duchovný program MladiFestu spojený s večernou svätou omšou, adorácia pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou alebo klaňanie sa Sv. Krížu, modlitby a sv. omše doprevádzané nádhernou hudbou a spevmi, modlitby za uzdravenie a oslobodenie, modlitby sv. ruženca, možnosť výstupu na vrch Križevac spojený s krížovou cestou, možnosť výstupu na vrch Podbrdo spojený s modlitbou sv. ruženca, modlitba pri soche zmŕtvychvstalého Krista, modlitba pri zastaveniach ruženca svetla, krížová cesta pri soche Krista, prednášky, svedectvá, individuálny program. Každý deň v Medžugorí sú zabezpečené raňajky a obed/večera zahrnuté v cene zájazdu. Ubytovanie v Medžugorí je na 5 dní / 4 noci.
Možnosť fakultatívnych výletov na vodopády Kravice, do Mostaru alebo do Tihaljiny, kde sa nachádza socha Panny Márie ako najvernejšie zobrazenie Panny Márie podľa opisu vizionárov.

6. deň (30.7.2023): po raňajkách odchod k moru, kúpanie v mori, večer odchod nočnou jazdou na Slovensko

7. deň (31.7.2023): príchod na Slovensko na výstupné miesta rovnaké ako nástupné miesta

Program môže byť počas púte upravený alebo doplnený. Vaša účasť na spoločnom programe je dobrovoľná. V prípade Vášho záujmu môžete mať počas celej púte individuálny program.

Cestovať je možné na občiansky preukaz alebo cestovný pas.

Odporúčame uzavrieť komplexné cestovné poistenie, ktoré Vám okrem iného zabezpečí aj krytie v prípade storna zájazdu. Je možné si vybrať základné za 3 € na deň alebo PANDEMIC za 4 € na deň, ktoré okrem iného zabezpečuje aj krytie v prípade covidu.

PRIHLASOVANIE:

- tel.č. 0902 057 999

info@pute.sk

- vyplnením prihlasovacieho formulára kliknutím na tento odkaz https://pute.sk/zajazdy/festival-mladych-mladifest-medzugorie/

Všetky naše púte do Medžugoria nájdete v prílohe v plagáte. Budeme vďační, ak pozvánku do Medžugoria posuniete aj ďalším pútnikom - plagát môžete vytlačiť a vyvesiť u Vás v kostole, prípadne posunuť svojim známym. Ďakujeme Nevinný 

Festival mladých MladiFest Medžugorie

Príloha: festival-mladych-mladifest-medzugorie.pdf (524,72 kB)

Akciu pridal/a: NOE travel, 31.1.2023 19:28

KomentárePracujem ... Pracujem ...