Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Otec James 2024

Pobyt

Kana

Godzone konferencia 2023 OBNOVENIE

05.05.2023 16:00 - 06.05.2023 18:00

Miesto konania: Banská Bystrica, Športová hala Štiavničky, Banská Bystrica, ŠH Dukla na Štiavničkách Cesta na štadión 28 974 04 Banská Bystrica 4

Godzone konferencia je dvojdňové modlitebno-formačné stretnutie. Na konferencii ťa čakajú chvály, známe kapely, rečníci, diskusie, modlitby, mimo pódiové aktivity, svätá omša a mnoho ďalšieho. Chceme pokračovať v myšlienkach Godzone tour, modliť sa, rásť vo viere a vstúpiť do hĺbky Božej prítomnosti.

Godzone konferencia sa už niekoľko rokov skladá z programových blokov. Môžete sa tešiť na niekoľko blokov modlitieb a chvál, väčšinou tematicky spárovaných s prednáškami kvalitných rečníkov. Na konferencii tiež zažijete diskusie, zábavnú piatkovú večeru i sv. omšu, ktorá je zvyčajne vrcholom sobotného doobedia. Špeciálnym momentom je tradične piatkový večer či sobotná Mix Session, teda časti programu, ktoré sú každý rok dramaturgicky unikátne. Kedykoľvek počas dvojdňového programu sa môžete zúčastniť rôznych off-stage aktivít, navštíviť s priateľmi kaviareň, prijať sviatosť zmierenia alebo – v prípade, že ste mladší ako 12 rokov – si užiť paralelne sa odohrávajúcu Detskú konferenciu.

Tento rok sa môžete tešiť na zaujímavých hostí, ako na americkú rečníčku a profesorku biblistiky Mary Healy, ktorá je zodpovednou editorkou komentárov k Svätému písmu a viacerých pápežských komisií. Rada prednáša o charizmách, naprirodzených daroch a uzdraveniach, o ktorých bude rozprávať aj na Godzone konferencii. Okrem nej sa však môžete tešiť aj na mnohých ďalších, ako napr. Jána Buca, Miroslava Tótha, Ondreja Chrvalu, Júliusa Slováka a tiež známe kresťanské kapely a umelcov, ako kapela Piar, ESPÉ, Janu Zubajovú, Martina Mitra, Tow Meot & Puer Dei a ďalších.

Svätú omšu bude celebrovať apoštolský nuncius Mons. Nicola Girasoli spolu s Jurajom Ďurnekom. 

REGISTRÁCIA TU 

Godzone konferencia 2023 OBNOVENIE

Organizátor: Godzone, www

Akciu pridal/a: Kristína Vrábová, 23.2.2023 08:43

KomentárePracujem ... Pracujem ...