Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Svaty Rochus

Svaty Morus

GODZONE KONFERENCIA- Kultúra Kráľovstva

05.04.2013 16:00 - 06.04.2013 18:00

Miesto konania: Ružomberok, Hotel Kultúra

Aj tento rok máme tú česť organizovať dvojdňovú Godzone Konferenciu s názvom 
Kultúra Božieho Kráľovstva.

Túžime ísť ako generácia KIOBK ďalej vo veciach a myšlienkach, ktoré sme predstavili na turné. Želáme si vidieť ešte viac Božieho Kráľovstva na Slovensku.

Chceme budovať generáciu, ktorá bude mať vplyv na svoje okolie, generáciu, ktorá môže zmeniť tento svet, a pre ktorú to nie je len chytľavá fráza, ale životný štýl, ktorý chce žiť.

A toto všetko môže priniesť aj Godzone Konferencia, na ktorej chceme ako rodina zažívať to, že sme Otcove milované deti, a tak budovať svoju identitu Božieho kráľovského dieťaťa!

Registračný poplatok za Godzone Konferenciu je 20 €, platba sa realizuje prevodom na účet. Ak si nemôžeš dovoliť zapltiť túto čiastku, túžime, aby to nebol problém. Preto sa môžeš registrovať v časti PBS (Pomôž blížnemu svojmu) a budeme hľadať niekoho, kto pomôže pre Teba zaplatiť vstupné.

Stretneme sa v 5-6. apríla 2013, v Ružomberku, tešíme sa na Teba!

HOSTIA:

 • -

  Je kapela z Chorvátska, ktorá svoju kariéru odštartovala v jednu októbrovú noc v roku 2005. Odohrali množstvo koncertov po celom svete, navštívili rôzne miesta, absolvovali tour v USA. Ich koncerty sú nabité energiou, plné zábavy, ale aj vážneho zamyslenia sa nad životom s Kristom. Hudba October Lights dostane do varu všetkých, ktorí majú radi experimenty – hrajú kombináciu ska, punku a rocku. Viac na ich webe - http://www.octoberlight.net.

 • -

  Prešlo pár rokov, odkedy sa z chválového tímu Spoločenstva Piar vyvinula GodKnows ako samostatná kapela. Dnes vedú chvály s novým poznaním Otcovej dobroty, stavajú na identite a intimite. Počas chvál sa modlia za osobné stretnutie ľudí s Bohom, uzdravenia a nové prebudenie. “Naším snom je nechať preniknúť Otcov svet do nášho sveta – ako v nebi tak i na zemi. Všetko bolo zaplatené a preto môžeme vstúpiť tak blízko, ako ešte nikdy predtým.” GodKnows plánuje nahrávať nové CD v máji tohto roku, viac info na FB - www.facebook.com/godknows.piar

 • -

  eSPé vzniklo ako chválový tím spoločenstva SP a naším prvoradým cieľom a víziou je prekračovať limity všednosti vo vzťahu s Bohom, v chvále a uctievaní. Túžime vidieť Božie kráľovstvo tu na zemi zjednotené v bázni pred naším Bohom. Naše piesne vychádzajú z túžby vyvýšiť Boha nad všetkým v našich životoch a o to sa snažíme nie len piesňami, ale celým životom a tiež službou spoločenstva SP a projektu Godzone. Počas histórie sme v rokoch 2003-2012 odohrali 320 koncertov, chvál a evanjelizácií v rôznych mestách Slovenska a tiež v Čechách, Poľsku, Veľkej Británii a Chorvátsku. Momentálne vydávajú svoj šiesty album s názvom „Nová vášeň“, ktorý si môžete zakúpiť aj na stránke shop.godzone.sk.http://espe.spolocenstvosp.sk

 • -

  Táto novovzniknutá kapela Awekening túži prinášať prebudenie prostredníctvom hudby, vášeň a hlad po Bohu všade kam prídu. Chcú prekračovať limity aj v tejto oblasti. Jej členovia pochádzajú z dvoch rôznych kútov Slovenska, a taktiež z dvoch rôznych spoločenstiev. To však ale vôbec nezabránilo vzniku nového hudobného worshipového telesa na Slovensku. Máte sa načo tešiť!

 • -

  Pochádza zo Sliača, kde žije už takmer 27 rokov. Je výkonným riaditeľom projektu Godzone, vedúcim spoločenstva SP v Sliači, lídrom chválovej kapely eSPé a deviaty rok pracuje pre Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže. Jeho najväčšou túžbou je vidieť rásť Božie kráľovstvo a prinášať silné posolstvo evanjelia ľuďom okolo seba. Má rád nové výzvy, naročné úlohy a kreatívne riešenia. Je šťastne ženatý a tesne po konferencii sa táto rodina rozrastie na počet tri :) Celým svojím srdcom túži po prebudení na Slovensku, po kontinuálnom raste novej generácie, ktorá prinesie Božie kráľovstvo do všetkých oblastí spoločenosti a aj preto má od tejto konferencie veľké očakávanie.

 • -

  Pochádza z mesta Zvolen. Študuje v Ružomberku obchodnú angličtinu. Je členom Spoločenstva SP, taktiež pôsobí aj v kapele eSPé, kde hrá na klávesy. Ježiša osobne spoznal keď mal 16 rokov, odvtedy s ním žije neustále dobrodružstvo. Je vášnivý, čo sa odráža aj v jeho hre na klavír počas chvál. Rad uctieva Boha cez chvály. Má rád Hillsong United a Jesus Culture. Jeho priatelka Zuzka je odrazom jeho srdca. Má rad dobrodružstvo a americké autá. Je moderátorom Godzone Magazínu čo ho veľmi baví. Túži prinášať a vidieť Božie kráľovstvo už tu na zemi.

 • -

  Lukáš má 34 rokov, pochádza z Levoče, je ženatý, má 3 deti a pracuje ako živnostník v medzinárodnej doprave. "V roku 2005 som mal silný nadprirodzený zážitok s Bohom, ktorý úplne zmenil môj život. Zanechal som prácu v Mníchove a odišiel som hľadať Božie kráľovstvo na misie do Kazachstanu, kde som strávil dva roky. Po návrate z Kazachstanu som pôsobil tri roky pri práci a duchovnej formácií mladých v Diecéznom centre voľného času vo Važci, kde som sa zoznámil so svojou milovanou manželkou Mirkou. Neskôr som sa angažoval v projekte Yes, we can, a podpore detského domova v Kazachstane. V súčasnosti som členom spoločenstva Vinica v Spišskej diecéze."

 • -

  Boh sa ho dotkol pred niekoľkými rokmi, kedy absolútne zmenil jeho život, dnes pochádza zo Spoločenstva Piar v Prievidzi, kde slúži vo vodcovskom tíme a ako worship leader pravidelných piatkových chvál. Spolu s kapelou GodKnows sa modlia za nové prebudenie a hľadajú spôsob, ako prinášať poznanie Otcovho srdca pre všetkých ľudí. Aktuálne úzko spolupracuje s projektom Godzone, má krátke vyučovania v Godzone Magazíne, počas roku sa venuje Godzone School a taktiež študuje v Žiline manažment, kde sa stretávajú a volajú po prebudení. Miluje svoju priateľku Zuzku, ktorá je nádherá (zvnútra i zvonka) a teší sa na to, čo bude ďalej. Godzone Konferencia je pre neho stretnutím priateľov, ktorí chytili vlnu Kráľovstva a verí, že sám bude z prekvapený z lásky a moci, ktorá tam bude. Miluje Božiu prítomnosť a je uchvátený z Jeho dobroty.

 • -

  Od roku 1997 je kňazom Rímsko- katolíckej cirkvi. Jeho pastoračné skúsenosti vychádzajú z práce s mládežou, rodinami a prednášok pre širokú verejnosť. Bol tajomníkom Sekcie pre mládež v Rade pre rodinu a mládež pri KBS a dodnes je predsedom ZKSM, o. z. Od r. 2009 je štatutárnym zástupcom Yes, we can, o. z., zameraného na zahraničnú rozvojovú a humanitárnu pomoc ľuďom v núdzi. Taktiež pôsobí v Televízii LUX od leta 2011.

 

Viac info na konferencia.godzone.sk

GODZONE KONFERENCIA- Kultúra Kráľovstva

Akciu pridal/a: Nikola Matuszykova, 19.2.2013 14:17

KomentárePracujem ... Pracujem ...