Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Otec James 2024

Pobyt

Kana

Krása Ženy - STRETNUTIE

06.07.2023 16:00 - 08.07.2023 15:00

Miesto konania: M aréna, Prešov, Švábska 22

Keď hovoríme o kráse ženy, máme na mysli to, ako ju Boh stvoril, čím všetkým ju obdaril a ako nádherne v nej zosúladil jednotlivé črty.

Sila sa spája s jemnosťou, odvaha a bojovný duch so súcitom, sloboda a vášeň s vernosťou, otvorenosť a úprimnosť s dobrosrdečnosťou a mnohé iné …

Každá žena je Božím dielom, nositeľkou jeho obrazu a podoby, korunou tvorstva a stelesnením Božej krásy. Krása ženy je dar, ktorý do nás vložil sám Stvoriteľ. Sme pozvané, aby sme tento dar v sebe objavovali a prežívali.

Tak ako oči ženy sú zrkadlom do jej vnútra, sme pozvané, aby naša krása odzrkadľovala Božiu krásu.

Už viac ako 20 rokov sa  usilujeme naplno objavovať toto poslanie a povolanie ženy a pomáhať iným ženám nachádzať svoju identitu a hodnotu v BOHU. Tohtoročná Krása ženy nesie názov STRETNUTIE.

Túžime, aby každá jedna z nás sa mohla osobne stretnúť s JEŽIŠOM, nechať sa ním premeniť a naplniť. Na pozadí evanjeliových stretnutí žien s Ježišom, chceme prežiť to naše osobné a intímne STRETNUTIE s NÍM. Radi by sme uprostred nášho života sa zastavili, prehodnotili a nechali spočinúť JEŽIŠOV pohľad na nás, dovolili mu objať nás, prijať a vypočuť, aby sme odišli povzbudené a posilnené napĺňať naše poslanie, každá tam, kde nás Boh povoláva.

PROGRAMOM VÁS BUDÚ SPREVÁDZAŤ ÚŽASNÉ BOŽIE ŽENY ZO SPOLOČENSTVA MARANA THA. KAŽDÁ Z NICH MÁ SVOJ OSOBNÝ PRÍBEH STRETNUTIA S JEŽIŠOM. VŠETKY MAJÚ VÁŠEŇ PRE JEŽIŠA A TÚŽIA, ABY AJ INÉ ŽENY MOHLI PREŽÍVAŤ HLBOKÚ INTIMITU S NÍM A NACHÁDZAŤ SVOJE POSLANIE. 

Pre viac info a registráciu klikni na nasledujúci odkaz: https://maranathapo.sk/udalost/krasa-zeny-2023/

Krása Ženy - STRETNUTIE

Organizátor: Spoločenstvo Maranatha, 051 77 13 456, 0905 762 777, www

Akciu pridal/a: Gabriela Nováková, 14.6.2023 10:50

KomentárePracujem ... Pracujem ...