Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Biblia a financie

Pobyt

Kresťanská konferencia pre podnikateľov 2020: ZJEDNODUŠOVANIE

12.02.2020 12:00 - 13.02.2020 18:00

Miesto konania: Nimnica, Kúpele

Ako vykročiť na cestu jednoduchosti, využívať čas na podstatné veci a žiť svoje poslanie sa dozviete na kresťanskej konferencii pre podnikateľov 2020.

Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina organizuje ďalší ročník kresťanskej konferencie pre podnikateľov. Uskutoční sa 12. - 13. 2. 2020 v Kúpeľoch Nimnica a témou bude ZJEDNODUŠOVANIE.

Okrem už osvedčených rečníkov, akými sú Ján Košturiak, zakladateľ Podnikateľskej univerzity a autor viacerých kníh, certifikovaný lektor a klient partner vo FranklinCovey Marián Kolník, Mário Tomášik, vedúci Spoločenstva pri Dóme sv. Martina, sa môžete tešiť opätovne na Máriu Podhradskú, umelkyňu a zakladateľku úspešného projektu Spievankovo, na Františka Halmeša, riaditeľa Kúpeľov Nimnica, a. s., a špeciálnym hosťom na konferencii bude Jeremy Harbinson, ktorý patrí medzi top biznis poradcov v Severnom Írsku.

Témou tohto ročníka konferencie bude ZJEDNODUŠOVANIE, ktoré je jedným z hlavných trendov v podnikaní v súčasnosti. Svet poháňa túžba mať čoraz viac. Viac zákazníkov, objednávok, peňazí, zážitkov, úspechu a šťastia. Z tohto “viac” sme stále viac zahltení, stále viac neschopní tešiť sa z jednotlivých vecí, menej vďační a napokon aj menej šťastní. Viac je niekedy menej a menej je niekedy viac. Ako zjednodušovať svoju prácu – robiť menej a mať lepšie výsledky? Čo z toho, čo robíme, je naozaj podstatné? Ako objaviť a nastúpiť na svoju výnimočnú cestu, vstúpiť do Božieho originálneho plánu?

Aj tento rok sa dá prihlásiť buď na hlavný program konferencie, ktorý sa bude konať vo štvrtok 13. 2. 2020, alebo je možné zúčastniť sa rozšíreného programu konferencie, ktorý sa začne už v stredu 12. 2. 2020 popoludní. Jeho súčasťou bude wellness osvieženie s večerou, diskusia a neformálny program s možnosťou networkingu. Informácie o registrácii a výške vstupného nájdete na stránke www.rozvijame.sk.

Príďte zažiť atmosféru spolupatričnosti, inšpiratívne prednášky a modlitby. Tešíme sa na vás v Kúpeľoch Nimnica na konferencii pre podnikateľov 2020!

 

Kresťanská konferencia pre podnikateľov 2020: ZJEDNODUŠOVANIE

Organizátor: Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina, www

Akciu pridal/a: Eva Hrešková, 11.11.2019 11:34

KomentárePracujem ... Pracujem ...