Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Kana

Nebo na zemi 2024

Kresťanská konferencia pre podnikateľov: PENIAZE

12.04.2023 9:00 - 13.04.2023 18:00

Miesto konania: Bratislava, Rožňavská 17

Spoločenstvo Martindom pozýva aj tento rok na kresťanskú konferenciu pre podnikateľov. Uskutoční sa v dňoch 12. – 13. apríla 2023 v areáli Kúpeľov Nimnica. Témou budú PENIAZE.

Bez peňazí to nejde

Tému konferencie organizátori približujú takto: „Bez peňazí to jednoducho nejde. Sú krvou v tele našej firmy, základným ukazovateľom a tiež ovocím nášho snaženia.“ Účastníci konferencie dostanú odpovede na otázky, ako peniazom rozumieť, ako využiť ich potenciál a múdro ich spravovať či ako správne nastaviť hotovostné toky a včas zachytiť signály zvnútra firmy.  

Nové tváre na konferencii

Zloženie rečníkov konferencie tento rok obohatí niekoľko nových mien. Prvým bude Juraj Habovštiak, zakladateľ, majiteľ a dlhoročný riaditeľ oravskej firmy MTS, ktorá je jedným zo svetových lídrov v oblasti automatizácie a výrobných technológií. Ďalším bude Peter Halušťok, ktorý sa aktívne venuje šíreniu princípov Biblie týkajúcich sa hospodárenia s peniazmi a majetkom v misii Biblia a financie. Trojicu uzavrie Radovan Ivanko, konzultant pre kresťanskú poradenskú firmu Aggeus Consulting.

Účastníci minuloročnej konferencie mali možnosť zúčastniť sa workshopu zakladateľa platformy Use Your Talents, Jozefa Kokošku. Jozef pôsobí ako lektor, mentor a konzultant v oblasti talentov i riadenia a vedenia zmeny a je certifikovaným koučom silných stránok spoločnosti Gallup®. Tentokrát bude jedným z hlavných rečníkov konferencie.

Na konferencii vystúpia aj Ľubomír Klieštik (Kamenárstvo Klieštik), Mário Tomášik (Spoločenstvo Martindom), jeden z workshopov povedie psychologička a koučka Denisa Zlevská (CTAR) a účastníkom sa prihovorí aj kňaz Vladimír Maslák (OZ Dobrý Pastier).

Futbal, wellness, modlitba, prednášky, workshopy

Program konferencie bude bohatý a pestrý. Aj tento rok je rozdelený na dve časti, prvý deň – streda – bude venovaný tzv. rozšírenému programu. Ten zahŕňa možnosť wellnessu, futbalový zápas podnikateľov, individuálny koučing, prednášku, zdieľanie osobných skúseností a networking. Hlavný program konferencie bude sústredený na štvrtok. Začne sa duchovným programom a bude pokračovať prednáškami vyššie zmienených rečníkov. Po obede bude opäť priestor na duchovný program a na záver sa účastníci rozídu na zvolené workshopy.

Všetky informácie o konferencii vrátane cien, programu či profilov rečníkov sú uverejňované na stránke www.rozvijame.sk.

 

Kresťanská konferencia pre podnikateľov: PENIAZE

Organizátor: Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina, www

Akciu pridal/a: Eva Hrešková, 2.2.2023 12:09

KomentárePracujem ... Pracujem ...