Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Noe

Krok za život

17.09.2020 16:30-17:30 Štvrtok

Miesto konania: Bratislava, NR SR, Bratislava, Námestie Alexandra Dubčeka 1

POZOR! ZMENA - podujatie Krok za život bude bez účasti verejnosti

AKTUÁLNE INFORMÁCIE: Organizácie za ochranu života v spolupráci s Národným pochodom za život oznamujú, že z dôvodu zhoršujúcej sa epidemiologickej situácie sa podujatie KROK ZA ŽIVOT bude konať bez účasti verejnosti. Veriacich pozývajú, aby podujatie Krok za život sledovali NAŽIVO na Facebookovej stránke Národného pochodu za život, a to vo štvrtok 17. septembra 2020 o 16:30 hod.: https://www.facebook.com/NarodnyPochodZaZivot

Podujatím si pripomenieme výročie Národného pochodu za život a zároveň vyjadríme podporu pre ďalšie návrhy na ochranu života, ktoré sú predložené v parlamente, keďže dôležitou požiadavkou Národných pochodov za život je zlepšenie ochrany života nenarodených detí. Všetkých srdečne pozývame sledovať podujatie naživo cez internet a ďakujeme za všetky modlitby.

--------------------------------------------------- 

Pro-life organizácie v spolupráci s Národným pochodom za život pozývajú na verejné zhromaždenie s názvom Krok za život, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 17. septembra 2020 o 16:30 pred budovou Národnej rady SR v Bratislave.

Cieľom zhromaždenia je vyjadriť podporu návrhom zákona na zlepšenie ochrany života a zároveň si pripomenúť výročie tretieho Národného pochodu za život, ktorý sa uskutočnil 22. septembra 2019 v Bratislave. Zúčastnilo sa ho 50 000 ľudí. 

Viac informácií nájdete na https://www.pochodzazivot.sk/urobme-krok-za-zivot/

Krok za život

Príloha: krok-za-zivot.pdf (390,21 kB)

Akciu pridal/a: Martina Bednáriková, 9.9.2020 10:28

KomentárePracujem ... Pracujem ...