Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Kana 2023

Pobyt

Kurz praktickej politiky a verejnej angažovanosti

18.03.2020 18:00 - 17.06.2020 19:30

Miesto konania: kancelária SLH, Bratislava, Kancelária SLH

Stretnite skúsených politikov a profesionálov vo svojich odboroch, s ktorými môžete kriticky zhodnotiť ich skúsenosti a angažovanie sa vo verejnom priestore.

Štvrté vydanie úspešného kurzu z dielne Vojtecha Wintera venujúce sa reálnym zručnostiam z oblasti politiky a verejného angažovania sa. Tento rok je kurz rozšírený aj o ideové východiská a dôležité témy ako fašizmus, súčasné výzvy európskej a slovenskej politiky alebo teóriu ľudského skutku. Viacero účastníkov z minulých ročníkov využilo nadobudnuté skúsenosti už aj v praxi pri príprave svojich kampaní a politického angažovania sa. Aj tento rok sa nám podarilo pozvať vzácnych hostí, profesionálov vo svojich odboroch, s ktorými chceme kriticky zhodnotiť ich skúsenosti a angažovanie sa vo verejnom priestore. V rámci jednotlivých stretnutí sa budeme zaoberať PR a komunikačnými zručnosťami, fundraisingom, praktickou angažovanosťou, Európskou politikou, ako aj politickým marketingom a ďalšími témami.

Formát semináru: 13 stretnutí s 13 hosťami na témy venujúce sa hlavne politike a verejnému angažovaniu

Dátumy a časy stretnutí: stredy 18:00-19:30

Počiatočné stretnutie: 18.3.2020

Miesto stretnutí: kancelária SLH na Škarniclovej 6

Termín podania prihlášok: 15.3.2020, Počet účastníkov kurzu je limitovaný. Účastníkov budeme vyberať na základe krátkej motivačnej eseje, ktorá je obsahom prihlášky.

Viac informácií nájdete tu.

Kurz praktickej politiky a verejnej angažovanosti

Organizátor: Spoločenstvo Ladislava Hanusa, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 6.3.2020 12:41

KomentárePracujem ... Pracujem ...