Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Kana 2023

Pobyt

ZRUŠENĚ !!!! Laudato si v praxi - Prírodné staviteľstvo

12.12.2019 15:00-20:00 Štvrtok

Miesto konania: Prešov, Centrum pre rodinu – Sigord neďaleko Prešova

Pozývame Vás na jedinečný seminár pre kresťanov s názvom Laudato si v praxi - Prírodné staviteľstvo. Seminár sa bude konať v stredu 12. decembra 2019 v Centre pre rodinu SIGORD pri Prešove. Dozviete sa na ňom o projekte CEFERINO - vzdelávanie / zamestnávanie Slovákov a Rómov v drevovýrobnom podniku.

PROGRAM LAUDATO SI V PRAXI - PRÍRODNÉ STAVITEĽSTVO
(štvrtok 12. decembra od 15.00 do 20.00.)

- Michael RYAN - pochádza z Anglicka, viac ako 40 rokov sa venoval výrobe drevených výrobkov. Na základe podnetu, ktorý dostal v Sabinove, prišiel s programom tvorby pracovných miest pre Rómov a Slovákov na východnom Slovensku. Spolu s Tadeášom Gavalom pracujú na projekte Ceferino.

- Tadeáš GAVALA - žije v Prešove, je ženatý. Už 13 rokov pracuje na zlepšení života chudobných Slovákov a Rómov na východnom Slovensku. Stál pri zrode kapely F6, vytvoril Umelecké centrum F6, ktorého cieľom je zmieriť Rómov
a Slovákov a podporiť rómsku kultúru a umenie. Zároveň je oficiálnym poradcom pre záležitosti a integráciu Rómov pri PSK.

Viac informácii nájdete tu: https://krestannavidieku.sk/pripravovane-seminare/.

Účastnícky poplatok je 5,- Eur a hradí sa po potvrdení registrácie. Vaše prípadné otázky môžete zaslať mailom na info@fki.sk alebo Vám ich zodpovieme telefonicky na t.č. 0903 709 730. Prihlasovanie je možné do stredy 11. decembra 2019.

ZRUŠENĚ !!!! Laudato si v praxi - Prírodné staviteľstvo

Organizátor: Fórum kresťanských inštitúcií, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 9.12.2019 12:43

KomentárePracujem ... Pracujem ...