Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Otec James 2024

Pobyt

Kana

Letný vzdelávací pobyt Kolégium OFFLINE

23.07.2023 16:00 - 26.07.2023 13:00

Miesto konania: Ivanka pri Dunaji, Kolégium Antona Neuwirtha, Ivanka pri Dunaji, Námestie padlých hrdinov 7

Pozývame vás vyskúšať si kurzy Kolégia trochu inak. Špičkových lektorov aj kvalitné diskusie môžete toto leto zažiť naživo, v príjemnom prostredí kaštieľa v Ivanke pri Dunaji. Príďte si k nám oddýchnuť a načerpať inšpiráciu z kvalitného vzdelávania.

Letný vzdelávací pobyt sa tentoraz bude venovať téme Podoby lásky. Nenechajte sa odradiť povrchnou a prvoplánoou podobou lásky, ktorá sa často vyskytuje v dnešnom svete. Prehĺbte svoje poznanie a pozrite sa na ňu z rôznych uhlov pohľadu cez kvalitné diskusie v dobrej spoločnosti.
Štyria lektori vám počas ôsmich diskusných seminárov predstavia lásku vo veľkých dielach západnej civilizácie - tak, ako ju videli filozofi, autori, maliari či skladatelia. Okrem seminárov pod vedením obľúbených lektorov počas pobytu zažijete aj ďalší neformálny program v podobe kolokvia, premietania filmu či ochutnávky vín.

Cena pobytu je 259 eur. Zahŕňa ubytovanie v kaštieli a v priľahlej budove na tri noci, stravu trikrát denne a malé občerstvenie počas prestávok, osem diskusných seminárov aj neformálny program (kolokvium, premietanie filmu, degustácia vína so someliérom). Dopravu si účastníci hradia sami.

Viac informácií o harmonograme pobytu, lektoroch a prihlasovaní nájdete na webe online.kolegium.org.

Letný vzdelávací pobyt Kolégium OFFLINE

Akciu pridal/a: Tamara Rusnáková, 25.5.2023 10:58

KomentárePracujem ... Pracujem ...