Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Aletea Vianoce 2020

TV Lux Kniha

Svata ikona

MANŽELSTVO Ako na to a čo robiť, aby neskončilo ROZVODOM?

28.11.2018 19:30-21:00 Streda

Miesto konania: Bratislava, UPeCe (Staré grunty 36, Mlynská dolina, Bratislava 4)

Chceme študentom aj verejnosti priblížiť realitu manželského života, na čo sa pripraviť, keď opadnú ružové okuliare zamilovanosti, aké otázky sú zásadné a treba si ich klásť pred vstupom do manželstva?
Kam sa manželstvo bežne dostane po pár rokoch, čo robiť, keď už to silne škrípe, z lásky sa stane takmer nenávisť a aké je riešenie, keď Cirkev hovorí, že rozvod nepripúšťa?

PhDr. Ivan Valkovič je psychoterapeut, kouč, supervízor pre oblasť psychologického poradenstva a psychoterapie. Po vysokoškolskom štúdiu psychológie absolvoval postgraduálne vzdelávanie v psychoterapii a supervízii. Ďalej sa vzdeláva v metódach organizačného rozvoja a v supervízii. Je psychoterapeutom akreditovaným Slovenskou psychoterapeutickou spoločnosťou Európskou asociáciou pre psychoterapiu. Do roku 2005 bol riaditeľom celoslovenskej siete manželských a rodinných poradí (Centrá poradensko-psychologických služieb) a dodnes je aktívnym supervízorom Asociácie manželských a rodinných poradcov. Od roku 2003 pôsobí ako tréner manažérskych zručností, má skúsenosti s assessment centrom. Je členom Slovenskej asociácie koučov (SAKO).

MANŽELSTVO Ako na to a čo robiť, aby neskončilo ROZVODOM?

Organizátor: Asociácia za život a rodinu, www

Akciu pridal/a: tokosk16, 14.11.2018 18:43

KomentárePracujem ... Pracujem ...