Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Kana 2023

Pobyt

Materstvo na plný úväzok

25.07.2020 14:00-18:30 Sobota

Miesto konania: Dubová (okres Pezinok), Fara, kostol, Dubová (okres Pezinok), Podhorská 18

Formačné a modlitebné stretnutie mamičiek a slobodných žien smerujúcich do manželstva, ktoré chcú žiť ideál úplného venovania sa deťom vo vlastnej rodine. Budeme sa zaoberať týmito témami: Je dobré zrieknuť sa zamestnania kvôli svojim rastúcim deťom? Čo na tému úplného materstva hovoria pápeži? Aké skúsenosti majú mamičky v domácnosti so svojím plným nasadením pre deti? Ako by sa dal spropagovať ideál plného venovania sa deťom v rodine a ako podnietiť rôzne spoločenské iniciatívy na podporu rodinám? Na stretnutie môžu prísť aj manželia i slobodní muži, ktorým je táto téma aktuálna. Deti postrážia naši mladí.

Miesto konania farnosť Dubová (pri Modre), 25.7. na fare a v kostole od 14:00 – do 18:30. Stretnutie vedie miestny kňaz PhLic. Rastislav Zelenay.

Program: Začíname na fare úvahou na tému materstva a poslania ženy s odvolaním sa na učenie pápežov. Potom bude premietnutie dokumentárneho filmu so svedectvami na túto tému. Pokračujeme diskusiou a po nej ružencom. Stretnutie ukončíme sv. omšou v kostole.

Prihlásiť sa dá priamo u kňaza: PhLic. Rastislav Zelenay, t.č.: 0908856059, rastozelenay@grobnet.sk

Materstvo na plný úväzok

Príloha: materstvo-na-plny-uvazok.pdf (183,72 kB)

Akciu pridal/a: Rastislav Zelenay, 9.7.2020 21:02

KomentárePracujem ... Pracujem ...