Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Kana 2023

Pobyt

MEČ DUCHA: Ako vyjsť z pasce klamstiev, zranení a strachu

03.10.2020 9:00-17:30 Sobota

Miesto konania: Slovensko, Online

Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina (Martindom) vás srdečne pozýva na ďalšiu konferenciu Meč Ducha, tentokrát na tému: Ako vyjsť z pasce klamstiev, zranení a strachu. Uskutoční sa v sobotu 3. októbra 2020 a vzhľadom na sprísnenie opatrení bude výlučne v ONLINE priestore. Ešte stále je možné zakúpiť si ONLINE vstupenku, vďaka ktorej môžete sledovať program konferencie aj u vás doma. Stream bude k dispozícii online počas 14 dní (do 17. 10. 2020).

Boh túži po tom, aby sa naplno rozvinulo jedinečné poslanie, ktoré vložil do našich životov. Často však zažívame veci a situácie, ktoré nám v tom bránia - klamstvá, strachy a zranenia. Naša minulosť nás ale nedefinuje, ani neurčuje našu budúcnosť. Boh nám dáva do rúk nástroje! Vďaka tomu nemusíme rezignovať, ale môžeme sa naučiť víťaziť aj v bojoch, ktoré sme doteraz prehrávali.

V programe konferencie budú prednášky, svedectvá, spoločná modlitba chvál, modlitby za účastníkov a diskusie. Konferencia sa začne o 9:00 h s predpokladaným záverom o 17:30 h. 

Registrácia účastníkov, ktorí sa konferencie zúčastnia prostredníctvom ONLINE streamu:

24. 8. - 03. 10. 2020 – cena: 15 EUR

Chcem si zakúpiť ONLINE vstupenku pre sledovanie streamu z konferencie - REGISTRÁCIA

 

MEČ DUCHA: Ako vyjsť z pasce klamstiev, zranení a strachu

Organizátor: Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina, www

Akciu pridal/a: Eva Hrešková, 2.3.2020 10:20

KomentárePracujem ... Pracujem ...