Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Noe

Na každom záleží

17.06.2020 0:00 - 31.12.2020 0:00

Miesto konania: Slovensko, Levice, A. Kmeťa

Združenie Ježiš pre každého (JPK) chce pomôcť kresťanom na Slovensku v osobnej evanjelizácii. V spolupráci s americkou organizáciou Every Home for Christ sme vytvorili výskum, do ktorého chceme zapojiť čo najviac ľudí z čo najviac denominácií. Formou anonymného dotazníka zisťujeme, aké sú skúsenosti a najčastejšie prekážky slovenských kresťanov pri šírení evanjelia, v osobných rozhovoroch o Bohu, o viere atď. Po vyhodnotení výskumu budeme spoločne s kresťanskými cirkvami a organizáciami hľadať riešenia a ponúkať kurzy/semináre/tréningy a tiež vytvárať materiály v oblasti individuálnej komunikácie evanjelia. 

Ak si kresťan a chceš sa do výskumu zapojiť, jednoducho klikni na www.jpk.sk/vyskum a vyplň elektronický dotazník misijného potenciálu bez zadania kódu.

Viac informácií nájdeš na www.jpk.sk/index.php/vyskum.

Zapoj sa i ty, pretože na každom záleží. Vyplň prosíme dotazník a šír ho i medzi svojimi veriacimi priateľmi, v tvojom spoločenstve. Ďakujeme za tvoju pomoc a tvoj čas! 

Veríme, že tento výskum bude prínosom pre šírenie dobrej zvesti o Božej láske i v našej krajine. Boh miluje každého človeka a na každom mu záleží. Spravme spoločne nový krok k tomu, aby táto nádej prenikala radostne a spontánne od našich sŕdc k tým, ktoré dotyk Božej lásky ešte nezakúsili.  

JPK
A.Kmeťa 24, Levice
www.jpk.sk
fb/netlive.sk

Na každom záleží

Akciu pridal/a: Ježiš Pre Každého, 16.6.2020 09:43

KomentárePracujem ... Pracujem ...