Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Otec James 2024

Pobyt

Kana

ONLINE konferencia - Život v radosti (Cor et Lumen Christi)

27.01.2024 10:00-22:00 Sobota

Miesto konania: Slovensko, Online

Život v radosti - online konferencia

Pozývame na celodenné online duchovné stretnutie na tému "Život v radosti" v sobotu 27.1.2024.

Stretnutie je organizované anglickým katolíckym spoločenstvom Cor et Lumen Christi s možnosťou zvoliť si preklad do slovenčiny, španielčiny alebo taliančiny.
Hlavný prednášajúci: Damian Stayne

Ježiš hovorí: „Toto som vám povedal, aby moja radosť bola vo vás a aby vaša radosť bola úplná." (Ján 15:11) a predsa mnohí kresťania prežívajú z evanjelia len málo radosti alebo nevedia, ako si ju udržať. Táto konferencia približuje krásne tajomstvo kresťanskej radosti, aby radosť pomohla zaujať svoje právoplatné miesto v živote každého človeka. Súčasťou programu budú radostné chvály, hodnotné prednášky a modlitiby za vylievanie radosti. A samozrejme, v radosti budeme tiež svedkami nadprirodzených proroctiev a telesných uzdravení. Boh je radosť a jeho zámerom je, aby nás v jeho radosti utvrdil. Damian Stayne je zakladateľom komunity Cor et Lumen Christi. Tento inšpirujúci a dynamický kazateľ slúži státisícom ľudí na piatich kontinentoch, pričom Pán potvrdzuje Damianove slová zázrakmi uzdravenia a mocnými stretnutiami s Pánovou láskou a slávou v moci Ducha Svätého.

Stretnutie sa uskutoční prostrednítvom platformy ZOOM (na počítači alebo smartfóne či tablete je potrebné mať nainštalovanú aplikáciu ZOOM. Dá sa bezplatne stiahnuť, po kliknutí na pripájací link, ktorý účastník dostane emailom).
Registračný poplatok 5 GBP (Britských libier) - možnost platiť kartou.

www.coretlumenchristi.org

Registrácia na podujatie:
https://www.eventbrite.co.uk/e/a-life-of-joy-tickets-774337112147

NÁVOD NA REGISTRÁCIU: je potrebné kliknúť na TICKETS, zvoliť možnosť "s prekladom do SK" (alebo iný jazyk) a zadať počet online vstupeniek, potom kliknúť na CHECK OUT, potom zadať fakturačné údaje platcu spolu s opakovaným zadaním emailovej adresy (pre overenie), ďalej údaje účastníka(-ov) s ich emailovými adresami - tam im bude zaslaný link na pripojenie, potom zvoliť druh platby, zašktrnúť polìčko "I accept..." a kliknúť na PLACE ORDER.

Počas programu je POVINNÉ mať aktívnu videokameru a nachádzať sa v jej v zábere z dôvodu možnosti prípadného odovzdania prorockých slov účastníkovi. 

Uvedené časy v programe sú platné pre britské časové pásmo. Pre slovenský čas treba pripočítať 1 hodinu. (9:00 britského času je 10:00 slovenského času)

---------------
Odporúčame do pozornosti aj Youtube kanál:
https://www.youtube.com/watch?v=w_Q3pnYravc

Pozrieť si môžete aj svedectvo jedného z členov komunity Cor et Lumen Christi, ktorý pochádza zo Slovenska.
https://www.youtube.com/watch?v=u9g5F10AUW4

 

ONLINE konferencia - Život v radosti (Cor et Lumen Christi)

Akciu pridal/a: Lukas Lauro, 19.1.2024 16:01

KomentárePracujem ... Pracujem ...