Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Otec James 2024

Pobyt

Kana

POĎ VON! Medzinárodná katechetická konferencia

24.11.2023 9:00 - 25.11.2023 19:00

Miesto konania: Hotel Satel, Poprad, Poprad

V Poprade bude v medzinárodná katechetická konferencia s názvom Poď von! (24. – 25.11.2023). Ako informovala metodička Katolíckeho pedagogického a katechetickéého centra v Levoči Dominika Konečná, stretnutie sa uskutoční pod záštitou košického arcibiskupa metropolitu a predsedu KBS Mons. Bernarda Bobera.

„Konferencia je zameraná na kňazov, katechétov, kresťanských učiteľov, vychovávateľov a všetkých veriacich aktívnych vo farnostiach, ktorí hľadajú spôsoby odovzdávania viery v dnešnom modernom svete. Miestom konania konferencie je Hotel Satel v Poprade,“ avizujú organizátori v tlačovej správe.

„Môžete sa tešiť na prednášky od inšpiratívnych rečníkov. Konferencia ponúka priestor pre aktuálne témy, nové myšlienky a spôsoby ako oživiť a odovzdávať vieru. Účastníci nájdu priestor na diskusie, výmenu skúseností a tipy pre prácu na poli katechézy. Bude to vynikajúca príležitosť spoznať nových ľudí a budovať sieť kontaktov,“ dodali.

Pozvanie prijali a ako rečníci a lektori sa predstavia Dr. Petroc  Willey (USA), Bobette Huzovic (USA), biskupi Mons. Marek Forgáč a Mons. František Trstenský, ďalej doc. Tibor Reimer, doc. Branislav Kľuska, Marián Kolník, Martin Mekel, Renáta Ocilková a ďalší.

Viac info a prihlásenie tu

zdroj: TK KBS

POĎ VON! Medzinárodná katechetická konferencia

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 31.10.2023 09:39

KomentárePracujem ... Pracujem ...