Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Otec James 2024

Pobyt

Kana

Povolanie k ženskosti a k materstvu podľa vzoru Bohorodičky

20.08.2022 9:00-17:00 Sobota

Miesto konania: fara Dubová okr. Pezinok, Dubová (okres Pezinok), Podhorská 18

Kedy? V sobotu 20.8.2022

Miesto konania: Dubovská fara (pri Modre) - Podhorská 18, Dubová (okres Pezinok) 90090

Pozývame na duchovnú obnovu pre mamičky ale aj pre slobodné ženy smerujúce do manželstva. V prípade malých detí môžu ich postrážiť animátori, hoci najlepšie prísť bez detí, ak je to možné.

Rozoberieme si povolanie byť ženou a čo všetko patrí k ženskosti podľa vzoru Panny Márie. Potom sa zamyslíme nad prvoradou hodnotou materstva a možnosťami plného obetovania sa pre deti. V krátkosti si prejdeme formáciu v oblasti ľudského charakteru ale aj v oblasti viery. Podelíme sa aj možnosťou domáceho vyučovania detí.

Začíname v sobotu raňajkami o 9:00. Duchovný program začína o 9:30 úvahami a zdieľaním sa. Obed bude 13.00. Po obede bude ruženec, diskusia a vzájomné vymieňanie skúseností a potom ukončíme sv. omšou približne o 16:00.

Stretnutie vedie kňaz PhLic. Rastislav Zelenay. ktorý je autorom viacerých publikácií pod pseudonymom Francois de Joseph: Povolanie byť mužom a ženou, S kým ísť do manželstva, Muž - boží bojovník, Základy mužskej nábožnosti, Otcovstvo na nebi a na zemi, Ako sa stať dobrým otcom dnes...

Stretnutie je celkovo zadarmo a je len dobrovoľný príspevok na stravu. Ak by niekto cestoval z väčšej diaľky, tak je možné prísť už v piatok večer a ubytovať sa v našich priestoroch. Prosíme priniesť si zápisník a papuče. Prosíme prihlásiť sa na email: rastozelenay@grobnet.sk alebo na t.č. 0908856059.

Povolanie k ženskosti a k materstvu podľa vzoru Bohorodičky

Akciu pridal/a: Rastislav Zelenay, 24.7.2022 17:46

KomentárePracujem ... Pracujem ...