Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Kana

Myrna Nazzour 2024

Prečo sú v podnikateľskom prostredí dôležité čnosti?

01.04.2023 18:00-19:30 Sobota

Miesto konania: online, Slovensko, Online

Kríza hodnôt preniká do všetkých sfér nášho života. Dotýka sa nášho rodinného, duchovného či pracovného prostredia a jej dosahy pociťuje celá spoločnosť.

O hodnotovej dezorientácii, jej prejavoch na pôde biznisu, o potrebe čností i o tom, ako by mala vyzerať dobrá firma a skutočné líderstvo, budeme hovoriť už v sobotu 1. apríla na ONLINE WEBINÁRI so známym talianskym ekonómom, profesorom a publicistom Luiginom Brunim. KEDY: 1.4.2023 (sobota) o 18:00 h
KDE: k webináru sa môžete pripojiť cez Youtube link
https://www.youtube.com/watch?v=kkI883x1nDM Súčasťou webinára bude aj prezentácia knihy Hľadanie hodnôt: Desať slov pre život a podnikanie od Luigina Bruniho: https://nm.sk/obchod/hladanie-hodnot/ Webinár už zo svojej podstaty môže osloviť predovšetkým ľudí z prostredia biznisu – podnikateľov, manažérov a ďalších. Veríme však, že zachytí pozornosť aj laickej verejnosti, keďže sa dotýka dôležitých oblastí firemnej kultúry a pracovných vzťahov, ktoré sú súčasťou života mnohých obyčajných pracujúcich ľudí. Kto je Luigino Bruni? Luigino Bruni je talianska osobnosť, v ktorej sa stretáva niekoľko zaujímavých oblastí života. Je ekonóm, historik ekonomického myslenia s osobitným zameraním na občiansku a sociálnu ekonómiu. Zastáva tiež funkciu profesora politickej ekonómie na Univerzite LUMSA v Ríme, kde koordinuje doktorandské štúdium občianskej ekonómie. Profesor Bruni pôsobí aj ako konzultant Dikastéria pre laikov, rodinu a život, publicista talianského denníka Avvenire a výkonný riaditeľ iniciatívy Františkova ekonomika.

Prečo sú v podnikateľskom prostredí dôležité čnosti?

Akciu pridal/a: Jan Heriban, 28.3.2023 14:22

KomentárePracujem ... Pracujem ...