Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

BGS 2022

Pobyt

Biblia a financie

Prostredie podporujúce učenie/ Creative learning environment

06.02.2020 15:00-18:00 Štvrtok

Miesto konania: Trstená, Centrum Sinaj, Trstená, Trstená, Centrum Sinaj

Creative learning environment, alebo voľne preložené - “Prostredie podporujúce učenie” je téma, ktorej sa v rámci nášho centra neformálneho a zážitkového vzdelávania AAPO dlhodobo venujeme. Táto téma Vám pomôže pozerať sa na proces vzdelávania inými očami.

O čom to teda bude?

Proces učenia prebieha v prostredí, ktoré sa navzájom odlišuje. Vzdelávame rôznych ľudí, rozličným spôsobom, vo viacerých regiónoch. Prostredie v ktorom učíme ovplyvňuje množstvo faktorov. Aké to sú? Ako vplývajú na proces učenia a ako ich môžete ako učitelia ovplyvniť hneď zajtra, aby sa Vám učilo ľahšie, efektívnejšie a s lepším výsedkom?
Na čo sa môžete tešiť?
Počas tohto workshopu sa pozrieme na to, aké je dôležité porozumieť prostrediu a vzťahom medzi žiakmi. Akú úlohu zohráva v procese učenia rozhodovanie, či zodpovednosť? Aké dôležité sú chyby a časový limit? Aké miesto má v tom všetkom rola učiteľa?

Budeme hľadať konkrétne riešenia pre zefektívnenie procesu učenia, zlepšenie výsledkov vašich žiakov a študentov tak, aby ste vy mohli byť radostnejším a spokojnejším učiteľom.

Kedy: 6.2. 2020 v čase 15:00 - 18:00 hod.

Kde: SINAJ City Hub, Železničiarov 253/1, Trstená

Poplatok: 5 Eur (Poplatok bude využitý na úhradu nákladov spojených s realizáciou workshopu)

Prihlasovanie: https://viac.typeform.com/to/SidrzI

Lektor: Michal Kuzár
Vo V.I.A.C. – Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže pôsobí v AAPO - centrum neformálneho a zážitkového vzdelávania, kde sa venuje designu, uvádzaniu zážitkových vzdelávacích programov a ich prepájania s formálnym vzdelávaním v školách. Do zážitkovej pedagogiky sa snaží prinášať inovatívne prvky a nástroje. Verí, že zážitok, hra a hlavne vlastná skúsenosť, ktoré sú správne spracované, majú zásadný dopad pri rozvoji mladého človeka.

Tento workshop je vhodný pre učiteľov ZŠ a SŠ a ďalších pedagogických pracovníkov.

Registrácia vopred je nutná. V prípade, že sa workshopu nemôžete zúčastniť, oznámte nám to prosím vopred, aby sme vaše miesto mohli ponúknuť ďalším záujemcom.

Tešíme sa na Vás na workshope.

Prostredie podporujúce učenie/ Creative learning environment

Organizátor: V.I.A.C. - Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 27.1.2020 13:49

KomentárePracujem ... Pracujem ...