Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Kana

Myrna Nazzour 2024

Ružomberské Hanusove dni

05.05.2024 17:00 - 07.05.2024 23:00

Miesto konania: Ružomberok, Univerzitná knižnica Katolíckej univerzity

Festival o Bohu, vesmíre, živote a vôbec

Zažite živé prelínania filozofie, umenia, teológie, sociálnych vied, politiky či najaktuálnejších spoločenských tém na Hanusových dňoch - kde nás všetkých spája snaha o hľadanie pravdy a krásy.

Bližšie informácie nájdete tu.

HANUSOVE DNI HISTORICKY PRVÝ KRÁT AJ V RUŽOMBERKU Ahoj Ružomberok! Zažite aj vy živé prelínania filozofie, umenia, teológie, sociálnych vied, politiky či najaktuálnejších spoločenských tém na Hanusových dňoch - kde nás všetkých spája snaha o hľadanie pravdy a krásy. V roku 2024 organizujeme prvý ročník festivalu, ktorý vznikol ako mladší brat Bratislavských a Košických Hanusových dní ako pamiatka pre uctenie si 30. výročia smrti Ladislava Hanusa, ktorý je pochovaný práve v Ružomberku. ČO SÚ TO HANUSOVE DNI? 
Je to unikátny mestský kultúrno-akademický festival určený tak akademickej verejnosti, ako aj širšiemu publiku. Najpočetnejšou skupinou festivalu sú mladí ľudia. Náplňou tohtoročného festivalu budú tri večery prednášok a diskusií, ale aj umeleckých a zážitkových podujatí. Plánovaný festival bude zahŕňať témy z oblasti teológie, politiky aj psychológie. AKÁ JE TÉMA?
Témou festivalu je pri príležitosti roka kresťanskej kultúry práve kresťanská kultúra. Tento rok si zároveň pripomíname aj 30 rokov od smrti Ladislava Hanusa, ktorý vo svojom filozofickom diele intelektuálne rozvíjal práve koncept kresťanskej kultúry. PRÍĎTE S PRIATEĽMI NA HANUSOVE DNI!
Navštívte festival s ľuďmi z vášho stretka, spoločenstva, či spolužiakmi a ušetrite! Pri kúpe piatich lístkov (s 30% zľavou pre každý z nich) získate šiesty lístok úplne zadarmo! Viac informácií a možnosť zakúpiť si vstupenky nájdete na našom webe: hanusovedni.sk Pre viac aktuálnych informácié sledujte naše profily na Facebooku a Instagrame Tešíme sa na vás!


Ružomberské Hanusove dni

Organizátor: Spoločenstvo Ladislava Hanusa, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 18.4.2024 09:44

KomentárePracujem ... Pracujem ...