Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Otec James 2024

Pobyt

Kana

S kým ísť do manželstva? Ako spolu chodiť a prežiť snúbenecké obdobie?

02.09.2022 19:30 - 04.09.2022 14:00

Miesto konania: Dubová (okres Pezinok), Podhorská 18

Začiatok od piatka 2.9.2022 o 19:00 do poobedia nedele 4.9.2022

Miesto konania: Dubovská fara (pri Modre) - Podhorská 18, Dubová (okres Pezinok) 90090

Pozývame na duchovnú obnovu pre slobodných smerujúcich do manželstva a to aj „zadaných“ aj „nezadaných“. Rozoberieme si kritéria správneho výberu budúceho manželského partnera alebo partnerky: živá viera, ľudský charakter, psychické zdravie a ochota meniť sa. Pomôžeme si aj s biblickým príbehom Tobiáša a Sáry. Ako sa najprv triezvo spoznávať viac z pohľadu negatív a ako prejsť do oblasti pozitív a osobného rastu. Kedy sa zasnúbiť a ako prežiť snúbenecké obdobie? Ako si prejavovať vzájomnú náklonnosť a zároveň nespáchať hriech nečistoty. Niekoľko rád ku sobášu a svadbe.

Začíname v piatok večerou a úvahou o 19:30. V sobotu máme od 8:30 raňajky s duchovným programom dopoludnia. Po obede je menšia túra do karpatskej prírody. Potom je spoločná diskusia, sv. omša, večera a po nej spoločný program s piesňami a zdieľaním sa.

Stretnutie vedie kňaz PhLic. Rastislav Zelenay. ktorý je autorom viacerých publikácií pod pseudonymom Francois de Joseph: S kým ísť do manželstva, Muž - boží bojovník, Základy mužskej nábožnosti, Otcovstvo na nebi a na zemi, Ako sa stať dobrým otcom dnes, Povolanie byť mužom a ženou.

Stretnutie je celkovo zadarmo a je len dobrovoľný príspevok na stravu. Ubytovanie je tiež zabezpečené a prosíme priniesť si spacák (ak máte, avšak vieme poskytnúť deky), zápisník a papuče. Možno zostať aj do nedele, kedy bude ranné rozjímanie zo života Svätej rodiny, raňajky, farská sv. omša a obed.

Prosíme prihlásiť sa na email: rastozelenay@grobnet.sk alebo na t.č. 0908856059.

S kým ísť do manželstva?  Ako spolu chodiť a prežiť snúbenecké obdobie?

Akciu pridal/a: Rastislav Zelenay, 24.7.2022 17:10

KomentárePracujem ... Pracujem ...