Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Svaty Rochus

Svaty Morus

Seminár NEVYHORITEĽNÍ /Exclusive Version/

22.10.2019 9:00-17:00 Utorok

Miesto konania: Martindom, Bratislava, Rožňavská 17

Už vám vaša práca nerobí takú radosť ako predtým? Cítite sa zavalení povinnosťami a hoci využívate čas múdro, aj tak nestíhate? Strácate silu riešiť i každodenné úlohy rodinného života? Ak ste na všetky tri otázky odpovedali ÁNO, je, žiaľ, možné, že ste na ceste k vyhoreniu.

Pozývame vás na 1 - dňový rozvojový program s Mariánom Kolníkom a Denisou Zlevskou o tom, ako horieť, a nevyhorieť v rýchlom svete biznisu. Uskutoční sa v utorok 22. 10. 2019 v Bratislave v priestoroch spoločenstva Martindom na Rožňavskej 17. Počet účastníkov je limitovaný na max 16.

Pôjde o naozaj exkluzívnu verziu semináru o vyhorení. Okrem kvalifikovaných prednášok budú súčasťou programu aj diskusie vedené koučingovým štýlom, individuálne koučingové rozhovory s rečníkmi, možnosť pristúpenia ku sviatosti zmierenia, čas na osobné stíšenie, modlitebná služba i hagioterapeutické a fyzioterapeutické cvičenia.

Cena vstupného na jednodňový tréningový program je 179 EUR. V cene je zahrnutý program od 9:00 do 16:00 h, pitný režim, občerstvenie a obed.

Z reakcií od účastníkov minulého seminára vyberáme:

  • "Úžasný seminár, zažil som tu neuveriteľné veci, vďaka vám."
  • "Tento seminár odporúčam, niečo takéto som ešte nezažila."


Podrobnejšie informácie nájdete na stránke www.martindom.sk. Tešíme sa na vás dňa 22. 10. 2019 v priestoroch spoločenstva Martindom na Rožňavskej 17 v Bratislave.

Na seminár sa môžete registrovať TU.

 

Seminár NEVYHORITEĽNÍ /Exclusive Version/

Akciu pridal/a: Eva Hrešková, 4.7.2019 10:50

KomentárePracujem ... Pracujem ...