Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Biblia a financie

Pobyt

Seminár o PRÍRODNOM STAVITEĽSTVE

31.01.2020 16:00-19:00 Piatok

Miesto konania: Ekolor, Košice, Južná trieda 82

Pozývame Vás na jedinečný seminár pre kresťanov s názvom Laudato si v praxi - PRÍRODNÉ STAVITEĽSTVO. Seminár sa bude konať vo piatok 31. januára 2020 v Ekolore, Košice-Barca (Južná trieda 82). Dozviete sa na ňom o projekte CEFERINO - vzdelávanie / zamestnávanie Slovákov a Rómov v drevovýrobnom podniku a zároveň o tom, prečo sú domy z prírodných materiálov výhodné a zdravé.

PROGRAM LAUDATO SI V PRAXI - PRÍRODNÉ STAVITEĽSTVO
(piatok 31. januára od 16.00 do 19.00 hod.)

- Michael RYAN - pochádza z Anglicka, viac ako 40 rokov sa venoval výrobe drevených výrobkov. Na základe podnetu, ktorý dostal v Sabinove, prišiel s programom tvorby pracovných miest pre Rómov a Slovákov na východnom Slovensku. Spolu s Tadeášom Gavalom pracujú na projekte Ceferino.

- Tadeáš GAVALA - žije v Prešove, je ženatý. Už 13 rokov pracuje na zlepšení života chudobných Slovákov a Rómov na východnom Slovensku. Stál pri zrode kapely F6, vytvoril Umelecké centrum F6, ktorého cieľom je zmieriť Rómov a Slovákov a podporiť rómsku kultúru a umenie. Zároveň je oficiálnym poradcom pre záležitosti a integráciu Rómov pri PSK.

- Ivana VÁGÁŠIOVÁ - rozprávať bude o tom, prečo sú domy z prírodných materiálov výhodné a zdravé, a prečo by sa ich malo stavať oveľa viac

Viac informácii nájdete tu: https://krestannavidieku.sk/pripravovane-seminare/.

Účastnícky poplatok je 5,- Eur a hradí sa po potvrdení registrácie. Vaše prípadné otázky môžete zaslať mailom na info@fki.sk alebo Vám ich zodpovieme telefonicky na t.č. 0903 709 730. Prihlasovanie je možné do štvrtka 30. januára 2020.

Seminár o PRÍRODNOM STAVITEĽSTVE

Organizátor: Fórum kresťanských inštitúcií, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 17.1.2020 17:39

KomentárePracujem ... Pracujem ...