Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Kana

Myrna Nazzour 2024

Škola svätých - ONLINE konferencia Cor et Lumen Christi

20.04.2024 11:00-20:00 Sobota

Miesto konania: Slovensko, Online

Škola svätých - online konferencia

Prijmite pozvanie na celodenné online duchovné stretnutie na tému "Škola svätých" v sobotu 20.4.2024.

Konferencia, ktorá vám pomôže:
- rozvíjať skutočné priateľstvá so Svätými
- Otvoriť nebo s pomocou jedného z najväčších svätých v histórii
- Implementovať praktické životné lekcie zo života svätých

Modlitba za uzdravenie a prorocká služba bude ako vždy súčasťou ako potvrdenie učeného slova na tejto konferencii.

Hostia:
Otec Boniface Hicks, OSB
- benediktínsky mních v opátstve svätého Vincenta v Latrobe v Pensylvánii. Poskytoval duchovné vedenie mnohým mužom a ženám vrátane manželských párov, seminaristov, zasvätených mužov a žien a kňazov – dokonca aj počas štúdia doktorátu z informatiky na Penn State University. Je prispievateľom do katolíckej rozhlasovej stanice „Sme jedno telo“ a nahral tisíce rozhlasových relácií o teológii a duchovnom živote. Má bohaté skúsenosti ako vedúci duchovných cvičení pre laikov, zasvätené osoby a kňazov. Je riaditeľom duchovnej formácie v seminári sv. Vincenta a riaditeľa Inštitútu pastoračnej formácie. Je autorom knihy „Cez srdce sv. Jozefa“ a spoluautorom s p. Thomas Acklin, kníh „Duchovné smerovanie a osobná modlitba“.

Niklas Carlsson
- je členom komunity Cor et Lumen Christi už viac ako 25 rokov. Je ženatý s Birgitte a majú šesť detí. Má vedecké vzdelanie (Master of Science), ale počas svojho pôsobenia v komunite získal aj magisterský titul z aplikovanej teológie; je to odraz jeho vášne pre vyučovanie viery. Okrem toho, že bol autorom série konferencií „Called to Glory“, Niklas bol dlhé roky zodpovedný za vedenie veľmi úspešného Katolíckeho summitu zázrakov v Londýne a je obľúbeným rečníkom na mnohých ďalších našich podujatiach.

Ola Stayne
- zažila hlboké obrátenie pred jedenástimi rokmi vo väzení. O štyri roky neskôr sa pripojila ku komunite Cor et Lumen Christi a teraz je vydatá za Johna Stayna, s ktorým majú tri malé dcérky a novonarodeného chlapca. Ola sa osobne rozprávala s tisíckami ľudí v rôznych kontextoch – od veľkých charizmatických konferencií, cez online podujatia až po školy a väznice.

Videopozvánka:
https://www.youtube.com/watch?v=oPFLh_xWJ4w

Predbežný program (časy sú uvedené pre stredoeurópske časové pásmo):
11.00 začiatok, chvály, prednáška č.1
12.40 prestávka
13.10 prednáška č.2
14.30 obedňajšia presávka
15.30 prednáška č.3
17.15 prestávka
17.45 modlitby za uzdravenie
20.00 záver

Stretnutie je organizované anglickým katolíckym spoločenstvom Cor et Lumen Christi s možnosťou zapnúť si preklad do poľštiny a slovenčiny.

Stretnutie sa uskutoční prostrednítvom platformy ZOOM. Na počítači alebo smartfóne či tablete je potrebné mať nainštalovanú aplikáciu ZOOM. Dá sa bezplatne stiahnuť po kliknutí na link, ktorý účastník dostane emailom.
Registračný poplatok 5 GBP (Britských libier) - možnost platiť kartou online.

www.coretlumenchristi.org

Registrácia na podujatie:
https://www.eventbrite.co.uk/e/school-of-saints-tickets-869420238337

NÁVOD NA REGISTRÁCIU: je potrebné kliknúť na TICKETS, zvoliť možnosť "s prekladom do SK" (alebo iný jazyk) a zadať počet online vstupeniek, potom kliknúť na CHECK OUT, potom zadať fakturačné údaje platcu spolu s opakovaným zadaním emailovej adresy (pre overenie), ďalej údaje účastníka(-ov) s ich emailovými adresami - tam im bude zaslaný link na pripojenie, potom zvoliť druh platby, zašktrnúť polìčko s textom "I accept..." a kliknúť na PLACE ORDER.

Počas programu je POVINNÉ mať aktívnu videokameru a nachádzať sa v jej v zábere z dôvodu možnosti prípadného odovzdania prorockých slov účastníkovi. 

---------------
Odporúčame do pozornosti aj Youtube kanál:
https://www.youtube.com/watch?v=w_Q3pnYravc

Pozrieť si môžete aj svedectvo jedného z členov komunity Cor et Lumen Christi, ktorý pochádza zo Slovenska.
https://www.youtube.com/watch?v=u9g5F10AUW4

 

Škola svätých - ONLINE konferencia Cor et Lumen Christi

Akciu pridal/a: Lukas Lauro, 31.3.2024 00:53

KomentárePracujem ... Pracujem ...