Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Otec James 2024

Pobyt

Kana

Služobníci

07.12.2020 18:00-20:00 Pondelok

Miesto konania: Bratislava, kino Lumiere, Bratislava, Špitálska

Milí priatelia,

katRande.org a FB skupina Radosť zažiť vás pozývajú na premietanie dlho očakávaného filmu Služobníci. Uskutoční sa v pondelok, 7. decembra 2020 o 18:00 v kine Lumiere, v kinosále K1 v Bratislave. Po jeho skončení bude diskusia s Františkom Mikloškom, jedným z hlavných predstaviteľov podzemnej katolíckej cirkvi na Slovensku.

Vstupné na akciu je 5,-EURNakoľko je celá kapacita kinosály pri dodržaní všetkých potrebných pravidiel znížená a určená len pre nás, je potrebné vopred poslať platbu na číslo účtu katRande: SK3711000000002941062827 do poznámky pre prijímateľa prosím uveďte: Sluzobnici a Vaše meno. Kontaktnou osobou je Martina Brenčičová, 0910 911 686, office@katrande.org .

V prípade, že by ste sa po uhradení vstupného nemohli akcie zúčastniť, môžete miesto seba poslať náhradníka, vstupné sa však nevracia. Ak vaša platba príde po naplnení kapacity, bude vám následne vrátená.

Prosíme o príchod do kina najneskôr o 17.45 a dodržiavanie všetkých pokynov v rámci súčasných opatrení (správne nasadené rúško počas celého pobytu v kine a zákaz konzumácie jedla a nápojov kinosále).

Film Služobníci si za krátky čas putovania po svetových festivaloch získal množstvo ocenení filmárov i historikov. Dej filmu zachytáva temné obdobie - 80 tych rokov v bratislavskom seminári, kde sa pripravujú bohoslovci na kňazské povolanie.  Príbehom dvoch dospievajúcich priateľov, ktorí sú konfrontovaní s morálkou socialistickej spoločnosti a musia robiť prvé vlastné rozhodnutia je vysoko aktuálny aj dnes.

Budeme radi, ak si nájdete čas a prídete si pozrieť túto výnimočnú a oceňovanú kultúrnu novinku.

Facebookova skupina Radosť zažiť, organizuje športové a kultúrne zážitky, turistické a poznávacie výlety pre slobodných kresťanov. Radi uvítame medzi sebou nových členov. Snažíme sa naše akcie organizovať tak, aby ich bolo vždy Radosť zažiť:)

Tešíme sa na spoločne a hodnotne prežitý čas spolu s vami.

Jaro

KatRande a Radosť zažiť

 https://www.youtube.com/watch?v=OkVYMh_KvJQ&authuser=0

Služobníci

Akciu pridal/a: Jaroslav Tkáč, 30.11.2020 15:22

KomentárePracujem ... Pracujem ...