Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Otec James 2024

Pobyt

KanaVaša propagácia


Chcete spropagovať Vašu akciu? Ponúkame Vám naše tipy:


- Pridajte svoju akciu na Vývesku. Výveska je najväčší portál kresťanských podujatí na Slovensku, pravidelne ju navštevujú tisícky kresťanov. O mnohých akciách na Výveske informuje TV LUX, Rádio Lumen a viac ako 50 ďalších kresťanských stránok. Pridaním podujatia na Vývesku zabezpečíte, že sa dostane k veľkému množstvu kresťanov.

NOTA BENE: Ak zverejníte svoju akciu na Výveske, prosíme Vás, aby ste informovali na Vašej web stránke a vo Vašich propagačných materiáloch, že Výveska.sk je partner Vášho podujatia. Logo Vývesky nájdete tu.

- Ak organizujete akciu väčšieho významu, ponúkame Vám možnosť umiestniť na Vývesku banner 250x250. Pre dohodnutie konkrétnych termínov nás kontaktujte na
vyveska@vyveska.sk.

- Napíšte nám novinku, zaujímavosť o Vašom podujatí a my sa o to radi podelíme s našimi fanúšikmi na Facebooku.

- Vaše podujatie sa automaticky objaví v pravidelnom Newslettri, ktorý každú nedeľu informuje o podujatiach na nasledovný týždeň. Ak chcete, aby Vaše podujatie bolo v Newslettri, pridajte ho na Vývesku, najneskôr v piatok pred týždňom, kedy sa akcia uskutoční. Ak si prajete,aby sme v Newslettri na Vašu akciu (napr. kvôli prihlasovaniu...) upozornili oveľa skôr ako týždeň vopred, napíšte nám, vieme túto informáciu dať do hlavičky Newslettra.

- Ak máte záujem o komerčnú reklamu, môžeme Vám poskytnúť navyše horný banner 970x98. Informujte sa o podmienkach na vyveska@vyveska.sk.

Pracujem ... Pracujem ...