Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Otec James 2024

Pobyt

Kana

Svitá na lepšie časy? - PONDELOK

30.11.2020 18:00-20:30 Pondelok

Miesto konania: Slovensko, Online

Ako sa dá žiť INAK?
S Bohom, s prírodou, s radosťou, bez záplav, s Rómami i so sebou samými,
na vidieku či v meste. Proste INAK.

Hostia v pondelok: RADOSLAV MAKÁŇ - PESTOVANIE ZELENINY A OVOCIA - AJ PRE RÓMOV?
Mikrobiológ a farmár, ktorý na východe Slovenska naučil Rómov záhradníčiť v rámci projektu Rómsky záhradník - Romano barardo. Viac sa o ňom dočítate tu: https://bit.ly/36H9kkz

JÁN ŠLINSKÝ -AGROKRUHY - ČAS VYUŽÍVAŤ SLOVENSKÝ VYNÁLEZ
Študoval záhradníctvo, ekologickému pestovaniu zeleniny venuje 17 rokov. Vynálezca jedinečného systému pestovania zeleniny AgroKruh – bez chémie a bez driny . Viac sa dozviete tu: https://bit.ly/36EamOj

Cieľom konferencie je rozprúdiť spoločenskú diskusiu o konkrétnych riešeniach lepšieho života na vidieku, informovať slovenskú verejnosť o vidieckych, kresťanských i sociálnych iniciatívach, ktoré prispievajú k rozvoju slovenskej spoločnosti, aktivizovať slovenských vidiečanov, farmárov i tých, čo žijú v meste, prepojiť ich a poskytnúť know-how, ako sa dá žiť INAK. Konferencia chce vniesť do diskusie i do životov účastníkov aj kresťanský rozmer.

Prihláste sa, prosím tu: https://bit.ly/3lGkD33 a na Váš email Vám každý deň počas trvania konferencie zašleme informáciu o programe daného dňa.

Formát: Každý deň od pondelka do nedele (30.11.- 6.12.) od 18.00 do 19.00 hod. Každý deň vystúpia dvaja spíkri so svojou témou, súčasťou každého vstupu bude aj diskusia, kde diváci môžu klásť svoje otázky a podeliť sa o svoje postrehy k téme.

Porujatie organizuje iniciatíva KRESŤAN NA VIDIEKU. VIAC INFORMÁCIÍ O KOFERENCII TU.

Svitá na lepšie časy? - PONDELOK

Organizátor: Fórum kresťanských inštitúcií, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 18.11.2020 14:10

KomentárePracujem ... Pracujem ...