Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Kana 2023

Pobyt

Svitá na lepšie časy? - SOBOTA

05.12.2020 18:00-18:30 Sobota

Miesto konania: Slovensko, Online

Ako sa dá žiť INAK?
S Bohom, s prírodou, s radosťou, bez záplav, s Rómami i so sebou samými,
na vidieku či v meste. Proste INAK.

Hostia v sobotu:
MARTIN KOVÁČ - AKO SA DÁ PREDÍSŤ ZÁPLAVÁM V NAŠICH OBCIACH?
Ukončil v roku 1995 štúdium vodného hospodárstva krajiny na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave. Odborne sa venuje témam ako sú ochrana kultúrneho dedičstva, znižovanie povodňových rizík, rizík sucha, tiež správa a obnova budov. Bol spoluzakladateľom neziskovej organizácie Národný Trust Slovenska, je členom medzinárodnej siete sociálnych inovátorov Ashoka. V rokoch 2010 až 2012 pôsobil vo funkcii splnomocnenca vlády SR, ktorý bol zodpovedný za prípravu a implementáciu Programu revitalizácie krajiny a integrovaného manažmentu povodí SR. V roku 2020 inicioval vznik odbornej platformy Klimatický klub, ktorá pôsobí popri neziskovej organizácii Národný Trust. Viac sa dozviete tu: https://bit.ly/3l0Jsp8

ANNA ROMANČÍKOVÁ - VŠETKO O PREDAJI Z DVORA
Anka je matkou 2 dcér a býva v dedinke Kalná nad Hronom v okrese Levice. V roku 2019 absolvovala úplný kurz permakultúrneho dizajnu. Odišla z práce, aby sa mohla naplno venovať svojim záľubám a časom sa nimi aj živiť. ... a začalo to práve predajom z dvora. https://lokalnytrh.sk/vyrobca/alchymisti

Cieľom konferencie je rozprúdiť spoločenskú diskusiu o konkrétnych riešeniach lepšieho života na vidieku, informovať slovenskú verejnosť o vidieckych, kresťanských i sociálnych iniciatívach, ktoré prispievajú k rozvoju slovenskej spoločnosti, aktivizovať slovenských vidiečanov, farmárov i tých, čo žijú v meste, prepojiť ich a poskytnúť know-how, ako sa dá žiť INAK. Konferencia chce vniesť do diskusie i do životov účastníkov aj kresťanský rozmer.
Prihláste sa, prosím tu: https://bit.ly/3lGkD33 a na Váš email Vám každý deň počas trvania konferencie zašleme informáciu o programe daného dňa.

Formát: Každý deň od pondelka do nedele (30.11.- 6.12.) od 18.00 do 19.00 hod. Každý deň vystúpia dvaja spíkri so svojou témou, súčasťou každého vstupu bude aj diskusia, kde diváci môžu klásť svoje otázky a podeliť sa o svoje postrehy k téme.

Porujatie organizuje iniciatíva KRESŤAN NA VIDIEKU. VIAC INFORMÁCIÍ O KOFERENCII TU.

Svitá na lepšie časy? - SOBOTA

Organizátor: Fórum kresťanských inštitúcií, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 27.11.2020 16:53

KomentárePracujem ... Pracujem ...