Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Otec James 2024

Pobyt

Kana

Víkend s Ligou Pár páru

21.07.2023 16:00 - 23.07.2023 13:30

Miesto konania: Dom prijatia pre rodiny - Rodinkovo, Beluša, Belušské Slatiny, Rodinkovo

Liga pár páru v spolupráci s Domom prijatia pre rodiny v Belušských Slatinách plánuje v Rodinkove uskutočniť od 21.7. do 23.7.2023 víkendový kurz symptotermálnej metódy porozumenia plodnosti.

Program kurzu je pripravený nielen pre manželské a snúbenecké páry, ktoré sa chcú naučiť porozumieť svojej plodnosti a praktizovať STM, teda začiatočníkov, ale pamätali sme aj na tých, ktorí už kurz STM absolvovali a uvítali by oprášenie alebo prehĺbenie svojich poznatkov v špecifických situáciách, ako sú návrat plodnosti po pôrode, blížiace sa obdobie prechodu či snaha o dosiahnutie tehotenstva. Účasť na všetkých prednáškach nie je povinná. Každý si bude môcť vybrať z ponúkaných prednášok to, čo ho zaujme.

Okrem vzdelávacej časti je v programe dostatok času aj na odpočinok a vychutnanie si krásy letnej prírody. Priestory Rodinkova sú vybavené herňami pre deti, takže dávajú možnosť, aby si na víkend manželia vzali so sebou aj deti, o ktoré bude v prípade potreby postarané animátormi.

Kapacita kurzu je, vzhľadom na ubytovacie možnosti Domu prijatia obmedzená na 25 účastníckych párov. Prihlásiť sa na Víkend s Ligou pár páru sa dá vyplnením záväznej prihlášky. Termín uzávierky prihlášok je 10.6.

Viac informácií a prihlásenie nájdete tu.

Víkend s Ligou Pár páru

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 14.4.2023 17:01

KomentárePracujem ... Pracujem ...