Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Noe

Voľby 2012 - Máme to vo svojich rukách

10.03.2012 7:00-22:00 Sobota

Miesto konania: Slovensko, naša budúcnosť

Máme to vo svojich rukách

Opäť sa blížia voľby. Opäť prišiel čas, keď môže mať človek, ktorý sa chce rozhodnúť podľa svojho svedomia, problém. Zdá sa, akoby každými voľbami bolo toto rozhodnutie ťažšie. Nejsť voliť tiež nie je riešenie, lebo aj nevoliť je voľba. Či teda chceme, či nie, zodpovedný človek sa voľbám vyhnúť nemôže. Ako sa máme teda zachovať? Podľa čoho sa riadiť? 

Odpovede na tieto a podobné otázky môžete nájsť v kompletnej verzii knižky

>>KRESŤAN A VOĽBY (PDF súbor).<<

Knižku si môžete objednať TU.

Výsledky prieskumu medzi kandidátmi politických strán. Oslovených bolo deväť politických subjektov, z ktorých sa päť do prieskumu aj zapojilo:

KDH
Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti
SDKÚ-DS
SNS
SMK – Oficiálne vyjadrenie tlačového oddelenia SMK: Na vaše otázky je dosť ťažké odpovedať. Na takéto otázky nie sú vždy jednoznačné odpovede. Pretože napríklad otázka interrupcií, klonovania a podobne sama osebe nie je jednoznačná. Tieto veci nikdy nie sú čierne alebo biele, vždy je tam aj nejaký iný odtieň. Strana maďarskej koalície uznáva kresťanské hodnoty, a to uvádza aj vo svojom volebnom programe. To však neznamená, že všetci kandidáti a všetci členovia strany sú rovnakého názoru. Ospravedlňujem sa, ale nevyplníme dotazník, pretože sa nám zdá, že výsledok by nebol celkom objektívny.
99 % – Na žiadnu z našich žiadostí, ktoré sme posielali na oficiálne adresy strany, nám nebolo poskytnuté žiadne stanovisko.
MOST-HÍD – Na žiadnu z našich žiadostí, ktoré sme posielali na oficiálne adresy strany, nám nebolo poskytnuté žiadne stanovisko.
SAS – Na žiadnu z našich žiadostí, ktoré sme posielali na oficiálne adresy strany, nám nebolo poskytnuté žiadne stanovisko.
SMER – Na žiadnu z našich žiadostí, ktoré sme posielali na oficiálne adresy strany, nám nebolo poskytnuté žiadne stanovisko.

www.mametovrukach.sk

 

 

Voľby 2012 - Máme to vo svojich rukách

Akciu pridal/a: Miriam Kuzárová, 2.3.2012 16:16

KomentárePracujem ... Pracujem ...