Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Otec James 2024

Pobyt

Kana

VSTUPNÝ WORKSHOP PRE FOTOGRAFOV ČLOVEK A VIERA

11.02.2023 9:00 - 12.02.2023 15:00

Miesto konania: Bratislava, Bratislava, Šafárikovo nám.

Pre záujemcov o spoluprácu pripravuje spoločenstvo fotografov Človek a Viera vstupný workshop, ktorý sa bude prvýkrát konať v Bratislave 11. a 12. februára 2023.

Fotografi spoločenstva dokumentujú život Cirkvi v jej bohatstve a rozmanitosti, od liturgických slávení, sviatostí, cez najrozličnejšie aktivity farských, rehoľných a iných cirkevných komunít až po cirkevnú architektúru. Pri svojej práci kladú dôraz na kvalitu, čím sa snažia prispievať k zvyšovaniu kvality kresťanskej fotografie a dodávať kvalitné fotografie účastníkom akcií, farnostiam i médiám. Keďže fotografovanie vnímajú ako službu Bohu a Cirkvi, pracujú ako dobrovoľníci, bez nároku na honorár. Jedným z hlavných cieľov spoločenstva je evanjelizácia obrazom.

Fotografie publikujú na webovej stránke www.clovekaviera.sk a o ich činnosti sa môžete dozvedieť aj prostredníctvom facebookovej stránky Človek a Viera - Slovensko

Fotografi majú v spoločenstve príležitosť rozširovať svoje odborné poznatky v oblasti fotografie, ale tiež spolupracovať na organizácii výstav, budovať vzájomnú spoluprácu, priateľstvá, zúčastňovať sa na duchovných obnovách. Ponuka je určená nielen profesionálom, ale aj fotografom, ktorí sa amatérsky venujú fotografii. Fotografické skúsenosti tiež nie sú podmienkou, je však potrebné vlastniť digitálnu (bez)zrkadlovku. 

Ak Vás ponuka zaujala, môžete sa prihlásiť na clovekaviera.sk@gmail.com alebo na tel. č. 0908110067, 0910965393.

VSTUPNÝ WORKSHOP PRE FOTOGRAFOV ČLOVEK A VIERA

Príloha: vstupny-workshop-pre-fotografov-clovek-a-viera.pdf (821,45 kB)

Akciu pridal/a: Zuzana Kostková, 14.1.2023 12:41

KomentárePracujem ... Pracujem ...