Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Kana

Myrna Nazzour 2024

VSTUPNÝ WORKSHOP SPOLOČENSTVA FOTOGRAFOV ČLOVEK A VIERA

08.06.2024 9:00 - 09.06.2024 15:30

Miesto konania: Poprad, bude upresnené, Poprad, Poprad

Venujete sa fotografii a radi by ste prostredníctvom fotografovania slúžili Cirkvi? Pridajte sa k spoločenstvu kresťanských fotografov Človek a Viera.

Venujete sa fotografii a radi by ste prostredníctvom fotografovania slúžili Cirkvi? Pridajte sa k spoločenstvu kresťanských fotografov Človek a Viera. Pre záujemcov o spoluprácu pripravuje spoločenstvo fotografov vstupný workshop, ktorý sa bude konať v Poprade 8. a 9. júna 2024.

Fotografi spoločenstva dokumentujú život Cirkvi v jej bohatstve a rozmanitosti, od liturgických slávení, sviatostí, cez najrozličnejšie aktivity farských, rehoľných a iných cirkevných komunít až po cirkevnú architektúru. Pri svojej práci kladú dôraz na kvalitu, čím sa snažia prispievať k zvyšovaniu kvality kresťanskej fotografie a dodávať kvalitné fotografie účastníkom akcií, farnostiam i médiám. Keďže fotografovanie vnímajú ako službu Bohu a Cirkvi, pracujú ako dobrovoľníci, bez nároku na honorár. Jedným z dôležitých cieľov spoločenstva je evanjelizácia obrazom.

Fotografie publikujú na webovej stránke www.clovekaviera.sk a o ich činnosti sa môžete dozvedieť aj prostredníctvom facebookovej stránky Človek a Viera - Slovensko

Fotografi majú v spoločenstve príležitosť rozširovať svoje odborné poznatky v oblasti fotografie, ale tiež spolupracovať na organizácii výstav, budovať vzájomnú spoluprácu, priateľstvá, zúčastňovať sa na duchovných obnovách. Ponuka je určená nielen profesionálom, ale aj fotografom, ktorí sa amatérsky venujú fotografii. Fotografické skúsenosti tiež nie sú podmienkou, je však potrebné vlastniť digitálnu (bez)zrkadlovku. Ak Vás ponuka zaujala, môžete sa prihlásiť na clovekaviera.sk@gmail.com alebo na tel. č. 0908110067, 0910965393.

 

VSTUPNÝ WORKSHOP SPOLOČENSTVA FOTOGRAFOV ČLOVEK A VIERA

Príloha: vstupny-workshop-spolocenstva-fotografov-clovek-a-viera.pdf (1,50 MB)

Akciu pridal/a: Zuzana Kostková, 18.4.2024 20:20

KomentárePracujem ... Pracujem ...