Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Kana

Nebo na zemi 2024

Zájazd pre slobodných do Talianska

24.07.2023 16:00 - 30.07.2023 9:00

Miesto konania: Taliansko, San Giovanni rotondo

Milí priatelia, 

pozývame vás na letnú dovolenku pre slobodných – zájazd do Talianska so spoločnosťou CK Mária s.r.o. Poznajúc vaše predstavy o dovolenke, túžby a potreby, pripravili sme pre vás duchovný program, plný kultúrnych a umeleckých zážitkov, ale aj spoločenský a zoznamovací.

Nebude chýbať kúpanie v mori, relax a čas na individuálne program. 

LANCIANO - SAN. GIOVANNI ROTONDO - MONTE SAN ANGELO – BARI - LORETO

Termín: 24.7. – 30.7. 2023                                                    

PROGRAM

1.deň V poobedňajších hodinách odchod zo Slovenska. Nočnou jazdou pokračujeme cez Rakúsko do Talianska

2.deň Príchod do Lanciana. Navštívime pútnické miesto najväčšieho eucharistického zázraku. Po prehliadke prejazd do San Giovanni Rotonda, miesto kde žil a v kňazskej službe sa obetoval svätec páter Pio. Navštívime kláštor a ostatné omilostené miesta. V novej krypte sa pomodlíme pri jeho neporušenom tele.

3.-4.deň Navštívime pútnické miesto na vrchole hory Gargano, mestečko Monte Sant´Angelo – miesto zjavenia Michala Archanjela. Po sv. omši v jaskyni, kde sa zjavil Michal Archanjel a prehliadke Monte S. Angelo, prejazd do Manfredonie, prehliadka mesta, kúpanie a pobyt pri mori. Oddýchnuť si môžeme na najkrajších plážach Talianska, ktoré sa nachádzajú v Apúlii, a prezývajú ich talianske Maledivy.

5.deň Prejazd do historicky najväčšieho prístavu v Jadranskom mori, a súčasne hlavného mesta Apúlie do Bari. Sv. omša pri hrobe sv. Mikuláša, patróna slobodných dievčat ale aj patróna Ruska, preto ho budeme prosiť aj o zastavenie vojny na Ukrajine.

6.deň Po raňajkách odchod do Loreta a jeho prehliadka. Pozrieme si domček Panny Márie, v ktorom sa odohralo zvestovanie. Potom prejazd cez rieku Rubikon, tu zhromaždil Gaius Julius Caesar svoje vojsko, aby túto legendárnu rieku Rubikon prekročil na ceste za slávou. Nočný prejazd domov.

7.deň Príchod na Slovensko v doobedňajších hodinách, do Košíc v poobedňajších hodinách.

Nástupné miesta podľa záujmu na trase Košice – Bratislava bez poplatku.

Cena zájazdu: 485 € (môžete zaplatiť aj v dvoch alebo troch splátkach).

Registračný formulár: zájazd do Talianska

V cene je zahrnuté: doprava lux-klimatizovaným autobusom, kňaz, sprievodca, 4 x nocľah, 4 x raňajky a večera. V autobuse je možnosť zakúpiť si kávu, čaj, pivo a nápoje.

V cene nie je zahrnuté: komplexné cestovné poistenie: 3,- € os/deň – celkovo 21,- €,  mestská  tax  – platí sa na mieste, vstupy do múzeí                              

Zájazd pre slobodných do Talianska

Akciu pridal/a: , 13.6.2023 11:35

KomentárePracujem ... Pracujem ...