Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Ver Poklad

Zastolom

TalianskoHKR November

Slovoplus Elias VellaDuchovné cvičenia pre rozvedených a nesviatostne sobášených

08.12.2017 16:00 - 10.12.2017 13:00

Miesto konania: Centrum pre rodinu - Sigord, Zlatá Baňa, Sigord 134

Ľudia žijúci v nesviatostnom zväzku tiež zdieľajú s ostatnými Božiu starostlivosť. Nie sú exkomunikovaní, sú naďalej členovia Cirkvi, hoci z rôznych dôvodov prežívajú bolesť odlúčenia sa od sviatosti pokánia a Eucharistie. Sú medzi nimi veľké rozdiely, ako je veľký rozdiel medi tým, kto opantaný hriechom sa dokonale odvrátil od Boha i svojho partnera, zanechal vernosť a neplní si ani základnú povinnosť voči svojim deťom a tým, kto opustený a ponížený našiel po čase blízku osobu a žije s ňou v nesviatostnom zväzku.

Ježiš Kristus neprichádza volať spravodlivých, ale hriešnikov. Všetci sme chorí na duchu s potrebou Božej pomoci. Hriech rozvedených je však zrejmý a viditeľný, čo ich viac bolestne poznačuje. O to viac prežívajú Ježišov milosrdný pohľad tí z nich, ktorí neprestávajú túžiť po Bohu, veď Jeho láska uzdravuje (pozri Jn. 4). My Vám chceme tento milosrdný Boží pohľad sprostredkovať.

Exercitátorom bude o. Damián Saraka. Príspevok je 55€ na osobu. Pre nezamestnaných a študentov je príspevok 50€ na osobu. Na duchovné cvičenia sa môžete prihlásiť tu.

Viac info: TU

Duchovné cvičenia pre rozvedených a nesviatostne sobášených

Organizátor: Sigord - Centrum pre rodinu (Prešov), www

Akciu pridal/a: Betka Vargová, 14.2.2017 14:26

KomentárePracujem ... Pracujem ...