Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Katrande 2019TalianskoIkony 2019

Put TV Lux 2019

Kana 2019

Výcvikový program Kresťanský kouč

14.05.2018 9:00 - 16.05.2018 15:30

Miesto konania: Family Garden, Bratislava, Family Garden

Koučing patrí k najdynamickejšie sa rozvíjajúcim profesiám.Jeho podstatou je pomáhať ľuďom čerpať zo svojich daností tak, aby objavili v sebe potenciál na riešenie zdanlivo neriešiteľného problému, aby sa lepšie vyznali vo svojich hodnotách a dokázali si usporiadať život podľa nich.

Výcvikový program Kresťanský kouč umožňuje účastníkom svojim rozsahom 100 hodín, osvojiť si zručnosti, nástroje a techniky potrebné k plnohodnotnému uplatneniu sa ako životný kouč. Program vychádza z kresťanského poňatia koučingu, ktorým je dialóg dvoch Božích detí  v Božej prítomnosti.

Obsah programu je plne v súlade so štandardmi International Coach Federation (ICF) a Christian Coaches Network International (CCNI).
Službu takto pripravených kresťanských koučov môžu využiť farské, ale aj iné kresťanské spoločenstvá, centrá pre rodinu, či poradenské centrá, ktoré v súčasnosti na Slovensku vznikajú. Keďže dopyt po koučingu neustále narastá, každému absolventovi otvára kurz možnosť začať novú kariéru ako kresťanský životný kouč.

O programe

Kurz je postavený na viacročnej skúsenosti jeho autorov s poradenstvom a koučingom najmä manželských párov, ktoré sa ocitli v kríze. Okrem klasických prác o koučingu čerpá zo súčasnej kresťanskej literatúry špecificky zameranej na koučing, ako na nový spôsob práce s jednotlivcami, pármi alebo skupinami.

Vyučovanie prebieha v skupine za účasti lektorov, rozhovory sa precvičujú v malých skupinách, ktoré sa stretávajú aj medzi jednotlivými modulmi kurzu. Súčasťou výcviku sú webináre, štúdium literatúry a jej spracovanie, ako aj práca s nahrávkami rozhovorov.

Viac info na: http://www.familygarden.sk/krestanskykouc/

Výcvikový program Kresťanský kouč

Organizátor: Family Garden, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Vlckova, 28.11.2017 10:21

KomentárePracujem ... Pracujem ...