Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Noe Travel

Pater Barus jul

Taliansko

Nebo na zemi Gombiky

TV Lux Put nezadanychBiblická škola / Život vo viere / WALTER BOSTON JR., WIESLAW ZIEMBA

13.10.2017 18:00 - 14.10.2017 15:00

Miesto konania: Bratislava, miesto bude upresnené

Milí priatelia!

V januári otvárame ďalší ročník biblickej školy. Pripravili sme pre vás opäť aktuálne témy a zaujímavých rečníkov - Božích mužov, ktorí s nami budú zdieľať nielen pravdy Božieho slova, ale aj svoje praktické skúsenosti a svedectvá so životom s Bohom. Témy, termíny pre rok 2017 sú nasledovné:


13. - 14. október 2017 / Walter Boston Jr.  (USA), Wieslaw Ziemba (PL):
Život vo viere: ako žiť v nadprirodzenom svete viery

• Ježiš veľmi často hovoril o viere. Čo učil svojich nasledovníkov, aké výzvy im kládol, ako demonštroval svoju vieru a aké zasľúbenia viery im dal? Ako prakticky kráčať vo viere? Ako zvládať zápasy a skúšky viery? Ako jednať s pochybnosťami a neverou? Ako byť verný vo viere?
• Walter Boston Jr. (USA) zasvätil svoj život práci pre Božie kráľovstvo a venuje sa príprave vodcov. Študoval teológiu, biblické vodcovstvo a duchovné poradenstvo zamerané na pomoc rodinám. 24 rokov slúžil ako senior pastor a vyučoval na mnohých biblických školách. Založil C.A.U.S.E. centrum, zamerané na lídrov v rôznych oblastiach spoločnosti. Slúži doma i v zahraničí.
• Wiesław Ziemba (PL) je vedúcim hnutia Poľsko pre Ježiša. Jeho srdcovou záležitosťou je kázať a vyučovať o evanjeliu Božieho Kráľovstva. Túži, aby Božie princípy pre život boli obnovené v každej oblasti cirkvi a aby prostredníctvom svedectva a života cirkvi tieto princípy prenikli aj do spoločnosti

Prihlásiť sa môžete už dnes prostredníctvom on-line registračného formulára, kde nájdete aj bližší popis tém a informácie o rečníkoch a registrácii. 

Registrovať sa môžete na celú školu, alebo na jednotlivé moduly. Cena za jeden modul je 14 €, cena za všetky moduly je 40 €. Vyučovania budú v piatok od 18:00 do 21:00 hod. a v sobotu od 9:00 do 15:00 hod. V januári bude škola v priestoroch KS Milosť v areáli R1 na Rožňavskej 1.

Biblická škola / Život vo viere / WALTER BOSTON JR., WIESLAW ZIEMBA

Akciu pridal/a: Helena Sochnova, 13.1.2017 13:08

KomentárePracujem ... Pracujem ...