Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

ACN India

Ikony 2018

HKR Jun

Sunava 2018Tatry na dlani

Kana pre manzelov 2018KLUB SLOBODNÝCH 25+ KOŠICE

04.05.2017 18:00-23:00 Štvrtok

Miesto konania: DKC-VERITAS Košice, Košice, DOMINIKANSKE NÁMESTIE

Pozývame Vás teraz špeciálne 

 4. mája  2017 

vo štvrtok k dominikánom na: 

18:00 - 20:00  *Speed dating 

- - katRande v DKC-Veritas pre prihlásených účastníkov Vstupné 12 eur ( v cene je aj večerné občerstvenie) 

V príjemnom prostredí DKC - Veritas sa môžete anonymne zoznámiť s novými ľuďmi a ak si s niekým „padnete do oka“ obom vám pošleme vaše mailové kontakty, aby ste sa mohli viac spoznať. 

 

*Speed dating v preklad znamená rýchle rande, lepšie ho však charakterizuje rýchle zoznámenie. Je anonymné, ale zároveň veľmi osobné, ideálne pre tých, ktorí hľadajú životného partnera, ale vo svojom okolí nikoho takého nevidia… Vymyslel ju v 20. storočí americký rabín Yaacov Deyo, keď chcel pomôcť slobodným židom nájsť si partnera rovnakého vierovyznania. Dnes je tento spôsob zoznamovania veľmi populárny hlavne vo veľkých mestách. Speed dating sa organizuje v príjemnom prostredí kaviarne, kde sa stretne rovnaký počet mužov a žien (zväčša desať mužov a desať žien). V rozhovore, ktorý trvá 6-8 minút sa snažia spoznať jeden druhého. Po uplynutí tohto času sa muži posúvajú k inému stolu a tak sa všetci účastníci vystriedajú. Každý z účastníkov vyplňuje formulár, v ktorom uvedie, s kým sa chce ešte stretnúť. „Match“ čiže zhoda nastane len vtedy, keď obaja, muž i žena vyjadria túžbu, stretnúť sa. Keďže je speed dating anonymný, organizátori poskytnú mailové adresy len tým, ktorí vytvorili spoločnú zhodu.V tomto roku rozbieha katolícka zoznamka katRande.org niekoľko speed datingov vo väčších mestách, aby tak slobodným ľuďom dala možnosť zoznámiť sa nielen prostredníctvom internetu na zoznamke, ale aj „na živo“.  Na začiatku speed datingu sú účastníci trochu nervózni, ale postupne z nich opadá stres a zjavne sa zabávajú. Lenka, jedna z účastníčok speed datingu v Quo Vadis mi po skončení povedala: „Bolo to veľmi príjemné a rozhovory plynuli prirodzene a spontánne. Speed dating mi vyhovuje, pretože pri zoznamovaní uprednostňujem osobný kontakt.“

A čo radí tým, ktorí stále váhajú Milan?“ Nemáte čo stratiť, treba to skúsiť. Buďte uvoľnení a nemajte priveľké očakávania.“ No a my s radosťou dodávame, že Milan je jeden z tých šťastných mužov, ktorý na speed datingu zoznámil s Táňou a už niekoľko mesiacov budujú svoj vzťah.

INFO a PRIHLÁSENIE:www.katrande.org

Registračný formulár: https://goo.gl/forms/vwqkihFxHAdTb9p63

___________________________________________________________________________________

 

19:00-20:00  Veľkonočná adorácia v dominikánskom kostole

20:00-21:00  Katechéza v DKC-Veritas 

   NAŠE SNY - psychologický pohľad a využitie snov … (4-5 časť) s psychologičkou Katarínou Somorovskou a  posedenie v kaviarni. Vstup je voľný. Kaviareň bude otvorená do 23:00 hod. 

 


Ďalšie stretnutie bude: 1 júna 2017

Kontakt: klub25plus@gmail.com,  www.dominikani.skwww.katrande.org

 

 

Tešíme sa na Vás:

fr.Kristian Šalamon,OP a Martina Brenčičová a katRande.org tím
KLUB SLOBODNÝCH 25+ KOŠICE

Organizátor: Dominikáni, www

Príloha: klub-slobodnych-25-kosice.pdf (765,53 kB)

Akciu pridal/a: Klub 25Plus, 20.4.2017 13:18

KomentárePracujem ... Pracujem ...