Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Noe Travel

Pater Barus jul

Taliansko

Nebo na zemi Gombiky

TV Lux Put nezadanychVíkendový seminár Otcovo srdce pre rodiny

23.11.2017 17:00 - 26.11.2017 13:30

Miesto konania: Beluša, Rodinkovo, Belušské Slatiny

Pozývame vás na špeciálny víkendový seminár Otcovo Srdce pripravený v Rodinkove.    Seminár štandardne trvá 5 dní, tentoraz však bude dĺžkou prispôsobený hlavne pre rodiny s deťmi. Prihlásiť sa však môžu aj jednotlivci alebo manželia bez detí.  

Počas víkendu sa o deti postarajú animátori.  

Začiatok v piatok o 18.00 (registrácia 16.00 - 17.30) Ukončenie v nedeľu obedom. Cena za ubytovanie a stravu podľa CENNÍKA Rodinkova + 30 € za rodinu resp.  jednotlivca na pokrytie organizačných výdavkov medzinárodného tímu organizátorov.  

Seminár Otcovo srdce je na Slovensku od roku 2008. Od prvého seminára prešlo nielen mnoho rokov, ale aj mnoho, priam stovky, účastníkov. Je pre nás obrovským privilégiom byť súčasťou niečoho takého veľkého, ako je Otcova láska. Seminár Otcovo srdce je zameraný na zakúsenie Božej otcovskej lásky, dobroty, odpustenia a prijatia; zakorenenie v identite Božích synov a dcér a uzdravenie vnútorných zranení. Program tvoria vyučovania plné osobných svedectiev a modlitby za účastníkov. Seminár je vhodný skutočne pre každého, ľudia s ťažkým rodinným pozadím však často prežijú naozaj veľký posun a uzdravenie.  

Viac informácií na seminarotcovosrdce.sk

PRIHLÁŠKA a viac info o seminári

Ak chcete byť priebežne informaní o zverejnení prihlášky na niektoré z podujatí resp. o prípadnej zmene v programe, zapíšte sa na odber Infolistu Rodinkova.

Víkendový seminár Otcovo srdce pre rodiny

Akciu pridal/a: michaela n, 13.9.2017 14:30

KomentárePracujem ... Pracujem ...