Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Svaty Rochus

Svaty Morus

Kurz GPS, 0. stretnutie

18.09.2021 0:00-22:30 Sobota

Miesto konania: Slovensko, Online

O čom kurz GPS bude?

Počas jedného školského roka sa dievčatá intenzívnejšie povenujú svojej osobe a duchovnému životu. Cesta porozumenia sebe a odhaľovanie zmyslu života v spolupráci s Bohom sú základné kroky pre rozlišovanie povolania v Božom pláne.

Ako budú stretnutia prebiehať?

Po spustení prihlasovania, sa na 0.-tom online GPS stretnutí v septembri dievčatám predstaví kostra programu na celý rok a ich úlohy. Tak sa budú môcť zodpovednejšie rozhodnúť, či do programu ďalej vstúpia záväzne na obdobie jedného roka. Od októbra do júna prebehne 5 stretnutí v dátumoch, ktoré by mali byť vhodné aj pre VŠ dievčatá. Dve z nich budú online, čo je finančná aj časová výhoda.

Kto a dokedy sa môže prihlásiť?

Prihlásiť sa môžu dievčatá zo všetkých kútov Slovenska, spĺňajúce vekovú kategóriu 18-26 rokov so záujmom o obsah GPS kurzu.

Prihlasovať sa môžu priamo cez prihlasovací formulár alebo mailom gps.fma@gmail.com, príp. cez FB stránku: GPS salezianky. Tím sestier zodpovedných za kurz GPS im zašle ďalšie inštrukcie.

Prihlasovanie bude otvorené od septembra do októbra, teda do času prvého stretnutia. V prípade rýchlejšieho naplnenia kapacity skupiny, sa termín uzavrie skôr.

Kurz GPS je určený pre malú stabilnú skupinu – cca 15-17 dievčat.

 

 

Kurz GPS, 0. stretnutie

Akciu pridal/a: GPS team, 20.8.2021 11:58

KomentárePracujem ... Pracujem ...