Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Kana

Myrna Nazzour 2024

Buď HRDINA

16.09.2022 17:00 - 18.09.2022 14:00

Miesto konania: chata pri Námestove, Námestovo, Námestovo

Víkend, ktorý ti pomôže pomenovať veci, ktoré v tebe dávno sú, ale nie si s nimi v kontakte.

Cieľová skupina: Muži 25r a starší (odporúčané), ženatí, alebo hľadajúci svoje povolanie a túžiaci byť mužom HRDINOM.

 

Celým víkendom ťa bude sprevádzať:

Univerzitný kaplán doc. ThDr. Juraj Sedláček, PhD., DiS

Kňaz, ktorý rozumie mužskej duši.
Duchovný otec citlivo odkrývajúci otcovské i mužské zranenia a traumy.

Kňaz, ktorý sa v knižných rozhovoroch ponára do náročných tém dneška, mužstva a otcovstva. Cez svoje knihy, vlastné životné skúsenosti a mnohé stretnutia, viac ako 15 rokov hovorí o otcovských ranách, bolesti a traumách. Rany síce odkrýva, ale ich nejatrí, naopak, ponúka pomoc, ktorou je Boh, spoločenstvo iných mužov i podpora okolia. Lebo každá rana sa môže stať svätou ranou a každá ničiaca bolesť tou, ktorá uzdravuje a buduje.

Otec Juraj prednáša na niekoľkých slovenských univerzitách. Vybrané otcovsko-synovské prípadové štúdie prezentoval na konferenciách EACR v Barcelone a JSMO v Japonsku. Najvyššie položeným miestom, kde slúžil sv.omšu, je vrch Toubkal, 4178 m. n m, strecha Severnej Afriky v Maroku.


Druhým lektorom bude Tomáš Rusňák INHC, SB

Tomáš študoval odbor Integratívnej výživy ako Health Coach v USA. Po ďalších štúdiách v IASI(The International Association of Structural Integrators) v  USA pracuje ako terapeut a venuje sa Štrukturálnej práci s telom podľa metodiky Anatomy Trains, Fascial Manipulation by Stecco, P-DTR, DNS a iné.

Je zafascinovaný fasciami. Zúčastnil sa viacerých výskumov v oblasti pohybu, výživy a zdravia. Je autorom publikácie a spoluautorom konceptu Born to MUV, ktorá sa venuje celostnému myofasicálnemu pohybu, prevencii, aby pohyb nebolel. Je lektorom, rád vzdeláva odborné a laické publikum, rád sa zdieľa svojími skúsenosťami, coachuje ľudí v behu, výžive, životospráve pre vitálny, integrálny, bezbolestný život. 

Vyše 20 rokov aktívne športuje, v minulosti trénoval biatlon, atletiku, dnes ho fascinuje orientačný beh. Zaujíma sa komplexne o problematiku barefootu, nízkosacharidovú výživu, prirodený pohyb. Preferuje celostný, no individuálny prístup ku každému človeku.

Je milované Božie dieťa, ktoré túži po integrálnom rozvoji a súlade vo vzťahu k Bohu, k sebe, k blížnym a prírode a všetkých oblastiach života cez aplikáciu sekulárnych a kresťanských právd do jednoty. Božie dieťa, ktoré hľadá prienik svetských a duchovných dobier pre plnší, vitálnejší, vyváženejší darovaný život na ceste prípravy na prechod do večnosti:)

 

Týmto sa záväzne registruješ na víkendový seminár pre mužov - Buď HRDINA, ktorý sa uskutoční na chate pri Námestovo, v dňoch 16.-18. september 2022.


Témy na ktoré sa môžeš tešiť.

 1. citová zrelosť muža
 2. vôľový aspekt muža
 3. vzory, vzorce a postojové hodnoty mužov
 4. sebapoznanie, sepaprijatie a sebadarovanie
 5. plachí a chvastoši
 6. maskulinita sa preberá z muža na muža 
 7. cesta byť prítomným mužom
 8. cesta byť prítomným otcom
 9. homoviator
 10. integrálne svätý (telo, duša, duch)
 11. návod na použitie seba samého (muž+otec)

Počas celého víkendu sa môžeš tešiť na extra porciu pohybových aktivít, interaktívnych prednášok, diskusií, duchovných zážitkov s chutnom, komunitne pripravenou stravou v krásnom prostredí Oravy, v blízkosti Oravskej priehrady na chate v lesnom prostredí. Prineste si oblečenie na turistiku, nočné putovanie (čelovku), pohybové aktivity, skautské, táborové:) GPS súradnice: 49.394596390319975, 19.495931394047258 Po vyplnení tohto formulára obdržíš email s pokynmi k platbe a číslom účtu pre vykonanie úhrady zálohy za víkend. Výška príspevku je 95 EUR a zahŕňa registračný poplatok, účasť na programe, organizačné a materiálno-technické zabezpečenie, stravu a ubytovanie.
Tvoja registrácia je platná až po uhradení zálohy vo výške 50€ na daný účet. Potvrdenie o vklade/prevode nám prosím pošli emailom na tomas@homoviator.sk Doplatok doplatíte v hotovosti v prvý deň seminára. Uhradiť seminár sa dá celý aj v hotovosti.


Formulár na prihlásenie nájdete tu.

Buď HRDINA

Príloha: bud-hrdina.pdf (1,74 MB)

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 24.8.2022 17:57

KomentárePracujem ... Pracujem ...